Lista sklepów Kokpitów pod kierownicę

Czarnulki, kierowniczki oraz gaz, sprzęgło, hamulec itp.
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 88

Re: Lista sklepów Kokpitów pod kierownicę

Postautor: Gawron88 » 02 lut 2014, 15:47

Ja gram przy biurku i najwolniejszy raczej nie jestem.Ale owszem gdybym mial lepsza pozycje to latwiej bylo by sie skupic a i zakres ruchow byl by optymalny i dalo by sie cos urwac w wyscigu dzieki tym czynnikom.

Natomiast nie pomoze to w pokonaniu swojego best lapa raczej bo na jedno czy tam kilka okrazen to mozna sie spiac siedzac nawet na gwozdziach :D.Talentu sie nie kupi,albo sie go ma albo nie.Owszem baaaaaaaaaaaaaardzo duzo mozna osiagnac treningiem ale napotkamy kiedys swoj ostateczny limit a Alieni jezdza szybciej :)
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
subar_u
PSN-ID: GTL_subaru
Kontroler: G27

Postautor: subar_u » 02 lut 2014, 17:05

killroy 3078 pisze:panowie tak sie zastanawiam czy taki sprzet poprawia umiejetnosci co nie ktorzy jezdza na biurkach i tez niezle im idzie mnie np wystarczy to co mam wlasnej konstrukcji pare godzin pracy i gotowe fotel zwykły od laguny przedewszystkim bardzo wygodny bo wyscigowe to nie zbyt sa na dluzsze siedzenie wiem cos o tym bo posiadam w moim wozie przeciez trzymanie na boki w grze nie ma sensu oczywiscie fajnie wyglada i nic po za tym no ale jak kogos stac wydawac kupe kasy na tego typ.gadżety to czemu nie tylko zastanawiam sie cały czas po co moze mi odpowiecie pozdrawiam

Ja moge cos aktualnego w tym temacie powiedziec, gdyz wlasnie przesiadlem sie z bardzo niewygodnego krzesla na kokpit.
Napewno zyskujesz na komforcie nie skupiajsz sie na pierdolach typu: d..a mnie boli albo kolano czy cos tam :) tylko na jechaniu.
Co do polepszenia czasow na torze to niestety nie mam dobrych wiadomosci.
Tylko czas spedzony na jezdzie, pogadanki z bardziej doswiadczonymi itd pomaga w zdobyciu skila.
Alfred99
PSN-ID: ALFREDA99
Kontroler: OSW+HE Ultimate+CSS SQ+DSD
Numer_na_torze: 99

Postautor: Alfred99 » 02 lut 2014, 17:33

killroy 3078 pisze:Dla mnie jest odległość w sam raz normalnie mam w innym pokoju i tv 57cali lecz musiałem się przenieść bo żonka chora i buczy ;) i cieszę się że się podoba wystarczy trochę chęci a towar mozna za grosze nabyć więc po co lądować tyle forsy w profesjonalne stanowiska zrób to sam moje hasło przewodnie ;)

Zrob to sam to raczej moje haslo przewodnie, jezeli chodzi robienie kokpitu czy jego przerabianie :lol:
Killroy moze cos wiecej napiszesz o swoich przerobkach, napewno nie tylko ja chetnie poczytam ;)
imaracer
Kontroler: Thrustmaster PS3 T500RS

Postautor: imaracer » 09 cze 2016, 13:10

For cockpits and wheel stands you can visit Simulation1 https://www.simulation1.ca/

Wróć do „SPRZĘT”