PROTESTY

Organizator - kolega Lucas.

Moderator: lucas

lucas
Moderator
PSN-ID: GTL_Lucas / lucas_z80
Kontroler: Thrustmaster T500

PROTESTY

Postautor: lucas » 27 sie 2013, 23:53

Tutaj skladamy ewentualne protesty.
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 27

Re: PROTESTY

Postautor: GTPL_NG » 01 paź 2013, 1:31

Od 26-go kółka, w każdym bądź razie na 27-mym już na pewno, Szczena jechał z oderwanym zderzakiem, co stwarzało bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników. Mógl w każdej chwili się oderwać i wpaść pod koła samochodu Lucasa! Należało niezwłocznie zjechać do PIT STOPU, w celu usunięcia usterki! Za takie zdarzenie należy się czarna flaga dla całego teamu GTL!... :roll: :o ;)
:całus:
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 01 paź 2013, 18:35

Hahahah

No dobra, teraz ja :)
Pomimo fantastycznej wali jaką toczyłem z Armandem i wielkiego szacunku jaki do niego mam, proszę o przyjrzenie się akcji mojego przeciwnika w szykanie i ostatnim zakręcie ostatniego okrążenia. W wyniku tej sytuacji straciłem pozycję i punkty dla zespołu.
lucas
Moderator
PSN-ID: GTL_Lucas / lucas_z80
Kontroler: Thrustmaster T500

Postautor: lucas » 02 paź 2013, 0:30

Poniewaz Old zlozyl protest, musze go rozpatrzyc i podjac decyzje. Sytuacja miala miejsce na 40 okrazeniu w ostatniej szykanie. Cale zajscie wygladalo tak, ze Armand jadac za Oldem i probujac go wyprzedzic, wpadl w lekki poslizg na dohamowaniu. Wyrzucilo go na zewnetrzna i niechcac stracic predkosci scial druga czesc szykany i zrownal sie z Oldem, przez co w ostatnim zakrecie mial lepsza pozycje, co dalo mu przewage na wyjsciu przed prosta start-meta.
Poniewaz bylo to ostatnie i kluczowe okrazenie, uwazam to niestety za manewr niepoprawny. Gdyby Armand odpuscil na chwile gaz lub pojechal troche wolniej, ale poprawnie druga czesc szykany, wszystko byloby w porzadku. Nie bylo to jakies wielkie wykroczenie, bo w ferworze walki czasami jedzie sie na granicy ryzyka, ale mialo znaczenie dla wyniku koncowego. W tym wypadku musze dac Armandowi +10 sec kary doliczone do ogolnego czasu wyscigu.

Oprocz tego musze napisac pare slow odnosnie wyjezdzania poza obrys toru. Niestety kilku kierowcow wyjezdzalo wszystkimi czterema kolami poza biale linie wyznaczajace tor wiecej niz kilka razy, to samo tyczy sie ostatniej szykany. Nie byly to mega wyjazdy, ale widoczne i nie fair dla tych co jechali poprawnie. Nikogo nie bede teraz karal, ale nastepnym razem nie bedzie taryfy ulgowej :D
Armando2000
PSN-ID: Armando2000
Kontroler: g27

Postautor: Armando2000 » 02 paź 2013, 1:24

Ja nie wypadlem na zewn. tylko przez kontakt spowodowany przez Olda znalazlem sie w kozim rogu..Gdyby Old pojechal tam wolniej i wzia kraweznik lewa strona auta nic by sie nie stalo ale na wyjsciu byl by za mna .Zwroc uwage na ROZNICE OPON,fizyki nie da sie oszukac i Adam nie mial prawa wygrac tego dochamowania choc walczyl jak lew.Ja uwarzam to za racing incydent bo gdybym sie z nim nie zrownal to wnioslbym protest za nieprzepisowa obrone...(bo nie wygladalo na to ze zamieza mi oddac pozycje)
Honorowo biore kare na klate lecz jestem przekonany ze tak wytrawny strateg jak Adam wie ze powinien oddac ten zakret,ale prestiz zawodow+ostatnie metry wyscigo+zaciecie oldboja+jego lekarstwa :mrgreen: nie pozwolily mu ta zkapitulowac.(w koncu to fan zuzla i doskonale wie ze po wewn. jezdzi sie wolniej... ;) )

======================

Ogladalem sytuacje z kamerki GTL_Szczena i nie mam watpliwosci.
robertocdx
Moderator
PSN-ID: GTL_Roberto ; RobertoCDX
Kontroler: G27 logitech
Numer_na_torze: 77
Kontaktowanie:

Postautor: robertocdx » 02 paź 2013, 2:13

eee, juz chcialem isc po popcorn
Bierz mnie Żywcem...Tyskie też może być.
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 02 paź 2013, 17:40

Armando, pewnie wygrałbyś walkę w ostatniej szykanie, bo zostawiłem Ci całą zewnętrzną, trzymając się lewej strony. Niestety Tobie zachciało się zamknąć mi zakręt przed nosem i przyciąłeś do wewnętrznej, choć nie zyskałeś do tego prawa, co spowodowało że odbiłeś się ode mnie i wyleciałeś z powrotem na zewnętrzną. Więc proszę mnie nie winić za ten kontakt i za jego efekty. I nie oglądaj tego z kamerki Szczeny tylko z Twojej, umieszczonej za samochodem. Wtedy widać dokładnie oba auta i ich tory jazdy.
Ale walka była super i wielkie Ci za nią dzięki :)
robertocdx
Moderator
PSN-ID: GTL_Roberto ; RobertoCDX
Kontroler: G27 logitech
Numer_na_torze: 77
Kontaktowanie:

Postautor: robertocdx » 07 paź 2013, 23:15

skladam protest. runda piąta na GTPL_NG_RACING

domagam sie dsq dla kierowcy oraz kary punktowej dla zespołu GTPL lub nie ujmowania mnie i daraq'a w wyniku koncowym punktacji zespolowej tej rundy.
Bierz mnie Żywcem...Tyskie też może być.
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 07 paź 2013, 23:50

Roberto zdecydowanie za ostro reagujesz. Protest słuszny ale wnioski, to lekka przesada.
Oglądałem to kilka razy na powtórce i NG wyjechał z boksu, a właściwie to jego auto wyjechało, bez udziału kierowcy. NG pisał że wypięła mu się kierownica, co przecież każdemu może się zdarzyć, za wyjątkiem mnie :D
Miałeś pecha że akurat znalazłeś się w tym miejscy i w tym czasie. NG na pewno nie zrobił tego ani celowo ani świadomie, więc dyskwalifikacja i jeszcze kara dla zespołu to chyba nieporozumienie.
Straciłeś tylko jedną pozycję i to na rzecz wujka, więc zespół na tym nic nie stracił. A czy byś wygrał z Darkiem? Trudno powiedzieć.
Moja propozycja jest taka, że wyniki na mecie zostają takie jakie są, a NG dostaje karę indywidualną za przypadkowe spowodowanie kolizji.
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 27

Postautor: GTPL_NG » 08 paź 2013, 0:04

oldboy1957 pisze:Roberto zdecydowanie za ostro reagujesz. Protest słuszny ale wnioski, to lekka przesada.
Oglądałem to kilka razy na powtórce i NG wyjechał z boksu, a właściwie to jego auto wyjechało, bez udziału kierowcy. NG pisał że wypięła mu się kierownica, co przecież każdemu może się zdarzyć, za wyjątkiem mnie :D
Miałeś pecha że akurat znalazłeś się w tym miejscy i w tym czasie. NG na pewno nie zrobił tego ani celowo ani świadomie, więc dyskwalifikacja i jeszcze kara dla zespołu to chyba nieporozumienie.
Straciłeś tylko jedną pozycję i to na rzecz wujka, więc zespół na tym nic nie stracił. A czy byś wygrał z Darkiem? Trudno powiedzieć.
Moja propozycja jest taka, że wyniki na mecie zostają takie jakie są, a NG dostaje karę indywidualną za przypadkowe spowodowanie kolizji.

Już to opisałem.
A może zróbmy tak, jak pisałem, w “temacie wyścigu”, żeby uznać, że to Roberto wygrał? To zależy przede wszystkim od Darka i naszego zespołu.
Albo sprawiedliwiej będzie, jak uznamy, ży obaj z Darkiem wygraliście?
:całus:

Wróć do „RM CARS - TEAM CHALLENGE”