RUNDA NR. 5 - 07.10.13 godz 21.00

Organizator - kolega Lucas.

Moderator: lucas

lucas
Moderator
PSN-ID: GTL_Lucas / lucas_z80
Kontroler: Thrustmaster T500

Re: RUNDA NR. 5 - 07.10.13 godz 21.00

Postautor: lucas » 05 paź 2013, 21:49

Za ok 30 min powinienem się wyrobić
lucas
Moderator

Postautor: lucas » 06 paź 2013, 23:29

Lista startowa Rundy 5

Team GTL:

1. GTL_Lucas
2. GTL_Wuju
3. GTL_FALO
4. GTL_subaru
5. GTL_Roberto
6. GTL_Armando
7. GTL_Szczena (czekam na potwierdzenie)

Team GTPL:

1. GTPL_oldboy1957
2. GTPL_NEXUS6661
3. GTPL_NG_RACING
4. GTPL_Gawron
5. GTPL_doman70R
6. GTPL_Daraq

Punkty do klasyfikacji zespolowej - 5 kierowcow z kazdego TEAMU

Pokoj zostanie postawiony o 20:50, host - GTL_Lucas

USTAWIENIA POKOJU PODCZAS WYSCIGU I KWALIFIKACJI

Kary - wylaczone
Uszkodzenia - ciezkie
Sila draftu - slaba
Utrata przyczepnosci - realistyczna
Wszystkie wspomagania, w tym ABS - wylaczone
Tuning zabroniony
Chat glosowy - wylaczony

UWAGA

Przypominam, ze nie wolno wyjezdzac poza biale linie wyznaczajace obrys toru wiecej niz dwoma kolami.

Prosze pamietac, ze wyjazd z pit stopu prowadzi specjalnym tunelem.

Podczas trwania klasyfikacji nalezy zachowac odpowiedni odstep w celu unikniecia draftu.
wuju
PSN-ID: GTL_Wuju wuju1984
Kontroler: T300rs + T500 pedals
Numer_na_torze: 10

Postautor: wuju » 07 paź 2013, 19:18

starajmy sie wybrac tak kolor aby jeden był na danym samochodzie bo ostatnio jechały 3 białe i 3 czerwone.w lusterku nie widac kto jedzie za nami a po kolorze najszybciej poznac.
Obrazek
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
lucas
Moderator

Postautor: lucas » 07 paź 2013, 19:37

Ja od początku mam czarny, jak ktoś wybiera taki sam to już nic na to nie poradzę. Nie było wybierania kolorów, bo zainteresowanie na początku też było słabe.
Ps. Wujek chyba nie możesz spać przed wyścigiem :lol:
robertocdx
Moderator
PSN-ID: GTL_Roberto ; RobertoCDX
Kontroler: G27 logitech
Numer_na_torze: 77
Kontaktowanie:

Postautor: robertocdx » 07 paź 2013, 23:11

ng!!!!!!!!!!!!!
chlopie co ty odwalasz na torze. ktoredy z pit wyjezdzasz. zadna wymowka cie nie usprawiedliwia.
to ja jak jelop na zbity pysk do domu wracam z roboty zeby zdazyc, kazda wolną chwile w tygodniu spedzam na treningach (nie wazne ze kobieta sie burzy, nie wazne ze caly dzien nic nie jadlem, nie wazne ze q*** ledwo na nogach stoje) a tu takie cos. z******* mi caly wyscig, pol tygodnia przygotowan i cisnienie mi podniosles do granic.

bedę skladal protest za dyskwalifikacje oraz kare punktową dla gtpl... bo rownie dobrze moglem z impetem wjechac w kufer daraq'a i wywalic go na bande abym ja i wuju liderem byc...

jade jak debil pól wyscigu za daraqiem aby opony oszczedzic a pod koniec chcialem odjechac, co mysle mogloby sie udac... e tam szkoda mojego pisania. ide qrka zjesc obiad, ktory powinienem zjesc przed wyscigiem.

NARA !!!
Bierz mnie Żywcem...Tyskie też może być.
lucas
Moderator

Postautor: lucas » 07 paź 2013, 23:27

Na razie napisze tylko tyle. Wyscig bardzo trudny, liczyłem na lepszy wynik, ale incydent na początku totalnie wybił mnie z rytmu. Gratulacje dla Darka i reszty pudła.

Wyniki
Załączniki
IMG_20131007_222828-1.jpg
IMG_20131007_222828-1.jpg (37.73 KiB) Przejrzano 952 razy
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 27

Postautor: GTPL_NG » 07 paź 2013, 23:57

robertocdx pisze:ng!!!!!!!!!!!!!
chlopie co ty odwalasz na torze. ktoredy z pit wyjezdzasz. zadna wymowka cie nie usprawiedliwia.
to ja jak jelop na zbity pysk do domu wracam z roboty zeby zdazyc, kazda wolną chwile w tygodniu spedzam na treningach (nie wazne ze kobieta sie burzy, nie wazne ze caly dzien nic nie jadlem, nie wazne ze q*** ledwo na nogach stoje) a tu takie cos. z******* mi caly wyscig, pol tygodnia przygotowan i cisnienie mi podniosles do granic.

bedę skladal protest za dyskwalifikacje oraz kare punktową dla gtpl... bo rownie dobrze moglem z impetem wjechac w kufer daraq'a i wywalic go na bande abym ja i wuju liderem byc...

jade jak debil pól wyscigu za daraqiem aby opony oszczedzic a pod koniec chcialem odjechac, co mysle mogloby sie udac... e tam szkoda mojego pisania. ide qrka ;) zjesc obiad, ktory powinienem zjesc przed wyscigiem.

NARA !!!

Roberto!
Możesz powiedzieć o mnie wszystko, ale nie wyobrażam sobie, że jesteś w stanie wierzyć, że to co się stało było specjalnie uknutą intrygą. Nie mam zbyt wiele na swoje usprawiedliwienie, bo już wszystko powiedziałem, ale powtórzę. Wjeżdżając do pit, chciałem jak najszybciej wysiąść z fotela, by udać się za potrzebą (nie wytrzymałem ciśnienia). W pośpiechu wyrwałem kabel od kiery i zanim się skalibrowała, auto samo jechało bezwładnie.
Jest mi bardzo przykro za to, co się stało. :oops: :?

Będę apelował do wszystkich, żeby uznać, że to Ty wygrałeś wyścig, a reszta wyników, tak jak jest. Najbardziej proszę o to Darka, który także mógł wygrać bez tego zamieszania, bo kontrolował odległość od Ciebie.
Najsprawiedliwiej jednak bykłoby uznać, że obaj z Darkiem wygraliście.

NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE! :cry:
Ostatnio zmieniony 08 paź 2013, 0:26 przez GTPL_NG, łącznie zmieniany 3 razy.
:całus:
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 08 paź 2013, 0:10

Pisałem to już w protestach ale napiszę i tu.
Roberto, zdecydowanie za ostro! Endżiemu wypięła się kierownica i jego auto wyjechało samo z boksu, więc proponuję trochę oszczędniej w słowach. Rozumiem zdenerwowanie, ale wpierw spytaj winowajcy co się stało, obejrzyj powtórkę, a potem rzucaj mięsem jeśli jeszcze będziesz miał powód.
I trudno powiedzieć czy byś wygrał z Darkiem, bo to on trzymał cię na smyczy i zwalniał celowo żeby Cię nie wyprzedzać. Jeszcze nie wyprzedzać, aż przyszedłby właściwy moment.

Szkoda Lucas tego kontaktu po pierwszym zakręcie, ale to się zdarza gdy jest ciasno i auto bardzo czułe na różne niespodziewane kontakty. Dotknąłeś mnie leciutko w lewy tył, mnie trochę przestawiło i docisnąłem Cię do bandy. Nic na to nie mogłem poradzić. Ja skończyłem z uszkodzonym lewym przodem a Ty wyszedłeś na tym o wiele gorzej niestety.
Próbowałem jechać z tym uszkodzeniem, ale traciłem i czas i miejsca, więc na 3 okrążeniu zjechałem do boksu.
Potem równa i szybka jazda i w efekcie 4 miejsce. Patrząc na różnice czasowe na mecie, to gdyby nie ten dodatkowy pit, mogłem to nawet wygrać :)

Graty dla Darka, Wujka i Roberto :)
Do następnego.
robertocdx
Moderator
PSN-ID: GTL_Roberto ; RobertoCDX
Kontroler: G27 logitech
Numer_na_torze: 77
Kontaktowanie:

Postautor: robertocdx » 08 paź 2013, 0:22

old obejrzyj sobie ostatnie kilka lap przed incydentem z ng i zobacz kto zwalnial i nie wyprzedzal, tak samo jak na kilka lap przed zjazdem do drugiego pit. mocno oszczedzalem opony gdyz mialem w tym niecny plan. wiec nie mow ze daraq kontrolowal wyscig...

wiesz, pisanie ze chce mi sie siku i niechcaco wypialem kabel od kiery jak wstawalem z fotela, ok. ng mogles uwazniej z tego fotela wstac, albo zacisnac zęby i wytrzymac z pecherzem do konca. mi ani jednego razu, czy to dtm, czy wtcc, czy mazda - nie zdarzylo sie zeby w trakcie wyscigu odchodzic od kierownicy, nawet jak boli szczypie i ktos umiera. umawiam sie z wami na sciganie i podchodze do tego powaznie co wymusza na mnie odpowiedzialnosc!! a ng wstajac z fotela i przez nieuwage wypinając kabel od kiery tej odpowiedzialnosci nie zachowal, wrecz, sory, ale zachowal sie jak gówniarz... bo mi sie chce siku i myslalem ze zdąze, heh. nie wazne, jestem wkurzony i dla mnie zadna, powtarzam zadna wymowka nie jest usprawiedliwieniem.

czy przypadkiem, jesli po zatwierdzeniu ilosci litrow do zatankowania, ng wcisnalby guzik start, to wg mnie auto po skonczeniu tankowania zostaloby w boksie i te siku byloby bardziej odpowiedzialne, ale bardziejby stracil ng, wiec zrobił jak zrobił..

nvm.
napisalem juz wszystko co o tym uwazam.
do nastepnego...
Bierz mnie Żywcem...Tyskie też może być.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 08 paź 2013, 0:33

robertocdx pisze:old obejrzyj sobie ostatnie kilka lap przed incydentem z ng i zobacz kto zwalnial i nie wyprzedzal, tak samo jak na kilka lap przed zjazdem do drugiego pit. mocno oszczedzalem opony gdyz mialem w tym niecny plan. wiec nie mow ze daraq kontrolowal wyscig...

Roberto ja nie wiem kto by to w końcu wygrał, bo przez te 6 okrążeń mogło się zdarzyć wszystko. I właśnie się zdarzyło. Ty miałeś pecha a Darek szczęście, że nie walnął w was obu.
A może ja bym to wygrał, gdyby nie drobny incydent z Lucasem i dodatkowy pit ?
Uważam że nie ma co gdybać i przyznawać miejsca przy zielonym stoliku. Komu kara, temu kara ale miejsca na podium bym nie zmieniał, bo to wbrew zasadom.

Wróć do „RM CARS - TEAM CHALLENGE”