W3 - Cote d'Azur (Monaco) (24.02.2014)

Organizatorzy - koledzy: Gustaw i Catani_123.

Moderator: Catani_123

killroy 3078
PSN-ID: killroy3078
Kontroler: G 29
Numer_na_torze: 78
Kontaktowanie:

Re: W3 - Cote d'Azur (Monaco) (24.02.2014)

Postautor: killroy 3078 » 24 lut 2014, 17:11

Gus wiadomo że będzie fajnie ale tak serio to nie da się przejechać czysto takiego dystansu przy ciężkich uszk.nawet lekkie zachaczenie o bande to już jest problem no chyba że pojedzie się na pół gwizdka to może jakoś się przeleci ten wyścig a co do mont też nie będzie lekko no ale kto mówił że będzie ;) do usłyszenia wieczorem na imprezie ;)
Gustaw

Postautor: Gustaw » 24 lut 2014, 18:19

Ja dziś na dopingu nawet nie myślałem rano że takiego t-shirta ubieram :)
Załączniki
1.JPG
1.JPG (21.35 KiB) Przejrzano 1899 razy
fanti79

Postautor: fanti79 » 24 lut 2014, 19:04

Podoba mi sie Twój T-shirt
Catani_123
Moderator
PSN-ID: WRL_CATANI
Kontroler: Pad
Numer_na_torze: 55

Postautor: Catani_123 » 25 lut 2014, 7:59

WYNIKI W3:

1. piotras_GT
2. GTL_Roberto
3. GTL_subaru
4. WRL_CATANI
5. GTL_Fanti
6. GTPL_GUSTAW
7. GTPL_Doman70R
8. killroy3078
9. GTL_Pinki
10. pnabor DNF

PS.: Poprawcie mnie jeśli coś zamotałem
Obrazek
fanti79

Postautor: fanti79 » 25 lut 2014, 8:47

Pozdrowienia dla Cataniego i Gustawa. I z jednym i z drugim miałem ostrą jazdę.
Załączniki
W3_GT300.jpg
Tabela końcowa z wczorajszego wyścigu
Catani_123
Moderator
PSN-ID: WRL_CATANI
Kontroler: Pad
Numer_na_torze: 55

Postautor: Catani_123 » 25 lut 2014, 8:54

Panowie następny secik to Mount Panorama i Subaru BRZ; szczegóły podam dzisiaj.
....Monaco było mordercze, bandy wszystkie nasze. Świetna walka z Fantim - ostatnie 4 kółka walczyłem z uszkodzonym autem i z tobą :D, ....pozycja obroniona, poza tym obrona przed pnaborem i próba dorównania GTL_subaru, a był moment że mogłem powalczyć z nim, gdybym się tylko wcześniej nie uszkodził, no ale tu o to nie było trudno. W sumie nie mam co narzekać :D

PS.: piotras_GT ty to jesteś cyborg :-) tylko mnie i Fantiego chyba nie zdublowałeś.
Dzięki wszystkim za udział w tym seciku, zgrana ekipa ogarniętych człowieków się stworzyła :mrgreen:
Obrazek
fanti79

Postautor: fanti79 » 25 lut 2014, 9:11

Ja również chciałem podziękować za świetny wyścig. Niezbyt dobrze byłem przygotowany a wyszło jednak dla mnie bardzo dobrze ;) Potrenowałem troszke w niedzielę i tyle. Myślałem, że będę zamykał tyłya tutaj proszę. Od samego początku do samego końca (dosłownie do końca) miałem niesamowitą walkę.

Start bardzo czysty i spokojny bo wiedziałem, że trzeba odpuścić no i miałem rację. Bzzzzzz i przejechałem obok Killroya stojącego przy bandzie ;) (dzięki Kill).

Dalej ładna ucieczka od Gustawa lecz niestety na 3 lapie przy ciasnym wejściu w start/meta spin i dzwon. W tym momencie strata dwóch pozycji i gonitwa dalej z równym uszkodzeniem obu amorów z przodu. Przyznam się, że rewelacyjnie sie jechało. Rwało w dohamowaniach niesamowicie i koła podskakiwały świetnie. Dobra decyzja, że śmigałem dalej bo dzięki temu doszedłem Gustawa od 5 lapa bo też zrobił "babola". Ahhh Gustaw ale Ty mi emocji dajesz w trakcie wyścigu. Goniłem jak głupi i przyznaję, że bardzo mi się podobało. Na replayu świetnie widać jak wylatuje z tunelu za Tobą i przednie koła przy hamowaniu nie mają w ogóle przyczepności. Cały czas walka do wspólnego PITu na 9 lapie. Wiedziałem , że mniej zatankujesz i szybciej wyjedziesz. Ja też dałem mniej paliwa ale jeszcze niewystarczająco mniej aby przed Tobą wyjechać. Udało się ruszyć na tyle szybko, że odrabiałem straty bo w niektórych zakrętach byłem szybszy.

Ojj co tam sie działo. Znów walka na zderzaku i wyprzedzania. Przykro mi, że na ciasnym nawrocie zaliczyłeś PNABORa a potem ja dobiłem w Ciebie. Niestety byłem na swojej lini jazdy i nie mogłem tam nic zrobić. Ogólnie totalny karambol. Od razu zjazd do PITu i ku mojemu zdziwieniu wyjazd w miarę blisko za Catani, który mial uszkodzenie. Gonitwa i dobre ściganie z Catanim do samego końca. Na ostatnim okrązeniu szczęśliwy bo Jarek zrobil błąd i go wyprzedziłem. Niestety tak bardzo byłem zadowolony z 4 pozycji, że zapomniałem się w porcie przy basenie i gdy opony wskoczyły mi na 2 z tyłu to dostałem takiego spina, żeledwo co potrafiłem tym mega uszkodzonym autem dojechać do mety. Bałem się w tym wszystkim, że jeszcze Gustaw mnie dojdzie ale był zbyt daleko no a Catani odzyskał 4 pozycje. Ohhhh ale byłem wściekły na siebie.

Piękny wyścig pomimo tego, że byłem nie przygotowany.

@piotrasGT
Przyznam się, że bałem się o to abyś nie chciał tam nas (mnie i Cataniego) wyprzedzać. Miałem z Jarkiem ostrą walkę i nie wiem jakby się skonczyło jakbyśmy chcieli Cie przepuszczać. Na szczęście obyło się bez tego no ale i tak mój błąd na koniec przekreślił radość.

Gratuluje podium i dzięki wszystkim za kolejne super ściganie.
Gustaw

Postautor: Gustaw » 25 lut 2014, 11:21

Nie mam czasu później poczytam i napisze na razie zdjęcia opis dorzucę.

Na początku mój błąd oglądałem powtórkę to ja tam za mało miejsca zostawiłem jechaliśmy we 3 na kanapkę albo Oreo, także sorki od 1 do 9 jechałem uszkodzony lewy tył dostałem, później od 11 do 18 prawy przód mój błąd.
Z Fantim jak zawsze pyszne ściganie sorki za dwa razy za zmianę kierunku przy próbach wyprzedzania ale jeździłem uszkodzony.
Przygoda z Pnaborm hmm... trudno wykorzystałeś to ja na mili sekundę utknąłem i dupa :(
Ładnie się ganialiśmy ładnie.

Pozdro
Załączniki
Côte_d_Azur_12.jpg
Start wszyscy jeszcze cali.
Côte_d_Azur_11.jpg
Côte_d_Azur_10.jpg
Pełna kontra tak się wchodzi w ten zakręt :D
Côte_d_Azur_8.jpg
Zabawa w kto zahamuje najpóźniej.
Côte_d_Azur_7.jpg
Côte_d_Azur_6.jpg
Mój cień pierwszy wróg i ścigant na torach GT300.
Côte_d_Azur_5.jpg
Tunel w Monaco.
Côte_d_Azur_3.jpg
Côte_d_Azur_2.jpg
Mój podpis a później narzekałem że na jedynkach kończyłem , ale gazu nie odpuszczę :)
Côte_d_Azur_1.jpg
Côte_d_Azur.jpg
Nasz cyborg kończy na 1-st.

Wróć do „SERIA GT300 - WIRTUALNEWYSCIGI.PL - ZAKOŃCZONA”