W6 - Matterhorn Rotenboden (17.03.2014) - Lista Startowa

Organizatorzy - koledzy: Gustaw i Catani_123.

Moderator: Catani_123

killroy 3078
PSN-ID: killroy3078
Kontroler: G 29
Numer_na_torze: 78
Kontaktowanie:

Re: W6 - Matterhorn Rotenboden (17.03.2014) - Lista Startowa

Postautor: killroy 3078 » 17 mar 2014, 22:30

Chyba najgorszy wyścig w mojej dotychczasowej jeździe sorry za moja nieuwagę i przeszkadzanie najlepszym ale naprawdę nie mogłem opanować tego auta na tym torze do następnego ;)
lucas
Moderator
PSN-ID: GTL_Lucas / lucas_z80
Kontroler: Thrustmaster T500

Postautor: lucas » 17 mar 2014, 22:47

Nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem pisanie na czacie podczas trwania wyscigu nie powinno miec miejsca. Chyba, ze organizator ma jakis wazny komunikat. Wszystko mozna na spokojnie wyjasnic po i ewentualnie ukarac. Przeciez to jest normalne w wyscigach. Poza tym mialem niezly ubaw, piruety, dzwony i mnostwo pitow. Chyba nawet widzialem Fantiego na bodajze 25 okr, ale oczywiscie wykrecilem baczka i dodatkowy pit stop. Jakos nie moglem jechac spokojnie i ostroznie, a to bylo bardzo wskazane w tym wyscigu. Norbi sie niezle popisal i nikomu nie dal szans.
Ps. Czy mial ktos problem z kierownica G27? Tzn u mnie po 2-3 okr przekrecala sie w lewo, tak jak na uszkodzeniu i dlatego jak uszkodzilem prawe przednie kolo jechalo mi sie najlepiej :lol:
fanti79

Postautor: fanti79 » 18 mar 2014, 8:15

Co do pisania na czacie to też byłem bardzo wkurzony z tego powodu. Oczywiście o mało co bym się z tego powodu roz.... Człowiek traci koncentrację a na tym torze to tylko stabilna jazda była istotna.

@Lucas
Kurde ale dla mnie zagadką byłeś. Mniej więcej wiedziałem o każdym gdzie znajduje się na torze i czy mam przewage czy strate i ile ale tylko Ciebie nie potrafiłem wyczaić. Kurcze jak na początku po Twoim spinie minąłem Cię w kłębach dymu na milimetry tak później do samego końca nie widziałem Cię ani razu i co wjeżdżałem do PITu to zastanawiałem się czy mnei wyprzedzisz czy nie.

Emocje były duże co jednak spowodowało, że wyścig był bardzo ciekawy. Świetna walka do 8 okrążenia z Gustawo. Jak mnie wyprzedziłeś to wiedziałem, że nei ma co na siłę gonić bo i tak gdzieś "wywiniesz orła". No i tak się stało.
Nie jechałem ogólnie zbyt szybko bo cały czas starałem się być stabilny a nie szybki co jak widać wyszło mi na dobre. Niesamowicie mi się podobało jak po pierwszym (nieplanowanym bo przed spinującym Catanim nie wyhamowałem) PIT Stopie wyjechałem i Subaru dostał "wiatr w żagle" aby za wszelką cenę mnie wyprzedzić. Widziałem tylko w lusterku jak co chwilkę jakiś błąd robił aż w końcu się "wysypał" konkretnie. Był znacznie szybszy ode mnie i gdyby czysto podjechal do wyprzedzania to napewno bym go puścił bo i tak nie miał bym szns z jego tempem noo ale ... cieszyłem się jak na zakrętach latał bokami hi hi hi

Nooo emocjonujący bardzo wyścig i nagrabiłem troszke pkt :P

Dziękuję bardzo wszystkim za emocje i szkoda, że Piotrasa wyrzuciło bo chłopacy tam z przodu mieli niezłą jazde.
Catani_123
Moderator
PSN-ID: WRL_CATANI
Kontroler: Pad
Numer_na_torze: 55

Postautor: Catani_123 » 18 mar 2014, 8:21

Wyniki W6:

1. GTPL_norbi_10
2. GTL_Roberto
3. GTL_Fanti
4. GTL_Lucas
5. GTL_FALO
6. WRL_CATANI
7. GTL_subaru
8. GTL_Pinki
9. killroy3078
10.GTPL_tomwek61
11.piotras_GT (znowu rozłączony :( )
12.GTPL_Gustaw
Obrazek
Catani_123
Moderator

Postautor: Catani_123 » 18 mar 2014, 8:27

Biorąc pod uwagę moje przygody wyścig i tak super, bo tylko na 3 PITy, trochę jazdy na uszkodzeniu itp. Co do gadania na czacie trzymajcie nerwy na wodzy i ulżyjcie sobie w temacie bo pisanie w trakcie wyścigu pozostałym nie ułatwia opanowania.

PS.: Następny wyścig na Monzie przy zmiennej pogodzie za 2 tygodnie, szczegóły podam wkrótce.
Graty dla wytrwałych, a zdarzeniom się przyglądnę 8-)
Śmiesznie wyglądała tabela końcowa, tylko Norbi i Roberto dojechali w limicie czasowym :lol:
Obrazek
fanti79

Postautor: fanti79 » 18 mar 2014, 9:52

Ja już byłem na ostatnim łuku i mi paliwa brakło przed samą metą a dojechał bym aby również widnieć w tabeli. Cisnąłem z uszkodzeniem ostatnie kółko aby zdążyć i nie masz pojęcia jak sie wkurzyłem gdy mi paliwa brakło na ostatnim łuku przed metą... a tak bardzo chciałem widnieć w tabeli, że dojechałem hi hi hi

@Norbi
Przegiąłeś... nie poczekałeś na kolegów... :P
subar_u
PSN-ID: GTL_subaru
Kontroler: G27

Postautor: subar_u » 18 mar 2014, 9:56

Chcialem przeprosic Gustawa za moj wyjazd z pit.
Jechal za mna Lucas i na nim sie skupilem, i nie widzialem co sie dzieje na torze. Jak Cie zobaczylem to bylo juz za pozno na zrobienie czegokolwiek.
Jesli ma byc kara to bedzie sluszna, bo moja wina.( tylko po co to odrazu wychodzic?)
Niezly wyscig mimo ze w picie bylem z 10 razy
Gustaw

Postautor: Gustaw » 18 mar 2014, 12:11

bo sie na tej ścianie rozwaliłem i miałem nerwa sorki za z***** protestu żadnego nie będzie nie ścigamy się o złote kalesony.
żeś mnie tym wyjazdem zaskoczył a już na 4 pozycję wjechałem przed wami.
z fantim początek był pyszny takie tam czekanie na błąd i pokazywanie się w lusterkach :) straszenie na dojazdach aż popełni błąd i wcisnę tam nosa przed niego.
Falo po twoim spinie jak wróciłeś na tor to mnie uderzyłeś prawy przód rozwalony ;(
Nerwów mi nie starczyło na dokończenie.

pozdrawiam
piotras
PSN-ID: piotras_GT
Kontroler: T300

Postautor: piotras » 18 mar 2014, 18:10

Dla mnie wyścig i specyfikacja toru + auta ogólnie mega(ciekawsze dla mnie jak gt300). Super mi się jechało te 12 okr. Na 2 niestety zrobiłem błąd i stanąłem w poprzek na nawrocie pod torami, wtedy wyprzedził mnie Roberto, ale po chwili do niego dojechałem i naciskałem aż do jego zjazdu do pitu. Zdziwiły mnie dość szybkie zjazdy Norbiego i Roberto(chyba 9 i 10 okr.) bo ja na 11 wykręciłem lepszy czas jak w kwali i gdyby nie wyrzucenie z pokoju pewnie bym wyjechał przed Roberto.

Co do DC to wyrzuciło mnie pod koniec 12 okr akurat po dublowaniu Tomwek jak stanął w poprzek na do hamowaniu w dół i doszło do lekkiego kontaktu(uszkodzone koło). Po wyrzuceniu z poczekalni chcąc ponownie dołączyć wyskakiwał komunikat "sieć jest wyłączona" i musiałem zrestartować konsole.

Na - Falo, który nie chciał przepuścić Roberto i mnie jak był dublowany.

Lucas, ja miałem taki problem. Na początku było tak jak u ciebie, ale po jakimś czasie już po kilku zakrętach, kontrach musiałem trzymać od 45 - 90 stopni w bok aby jechać prosto. Poszła na gware, naprawili i napisali, że uszkodzony był jakiś czujnik optyczny.
Catani_123
Moderator

Postautor: Catani_123 » 18 mar 2014, 18:40

A propos punktów Fanti to tak łatwo nie odpuszczę :lol nie:
Obrazek

Wróć do „SERIA GT300 - WIRTUALNEWYSCIGI.PL - ZAKOŃCZONA”