W7 Monza - Subaru BRZ - 27 okr. (31.03.2014)- Lista Startowa

Organizatorzy - koledzy: Gustaw i Catani_123.

Moderator: Catani_123

oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Re: W7 Monza - Subaru BRZ - 27 okr. (31.03.2014)- Lista Star

Postautor: oldboy1957 » 01 kwie 2014, 18:11

Ta wilgotność toru zależy od samego toru, temperatury i intensywności opadów. Na Monzy przy temp ok 30 stopni i takim deszczu jak wczoraj, linia wyścigowa nie mogła "nawilgotnieć" i pokazywało 0% ale każdy zjazd z optymalnej linii to już była inna bajka szczególnie na hamowaniu. Na ostatnim WMP na BRANDS HATCH już po 1,5 okr.ulewy było 100% ale to Anglia więc zimno i wilgotno.
Ja wczoraj wcale nie rozpatrywałem innych opon jak WT bo byłem prawie pewny że nie będzie więcej niż 20% i wszystko byłoby pięknie gdybym się nie pomylił przy tankowaniu i brakło 20 litrów, przez co musiałem zaliczyć 3 pity :) Chciałbym widzieć minę Roberto gdy na 3 lapy do końca wciąż byłem na p1 z 4 sek przewagi a Rob nie wiedział o co chodzi :D
A tak w ogóle to było super ściganko i liczę na następne.
Gratu dla pudła i dzięki wszystkim, szczególnie killroyowi za emocje i czystą walkę :)

Ps. przy okazji zapraszam do startu w wyścigach serii GT :)
robertocdx
Moderator
PSN-ID: GTL_Roberto ; RobertoCDX
Kontroler: G27 logitech
Numer_na_torze: 77
Kontaktowanie:

Postautor: robertocdx » 01 kwie 2014, 18:31

Wlasnie old tak sobie jechalem za toba i sie tak zastanawialem: jak ty do licha chcesz zrobic wiecej jak 10lap na jednym tankowaniu xD
Bierz mnie Żywcem...Tyskie też może być.
piotras
PSN-ID: piotras_GT
Kontroler: T300

Postautor: piotras » 01 kwie 2014, 19:17

Miałem to samo co Lucas, czyli kilka razy wypadłem na Curvie Parabolice. Nie wiem co się działo bo pokazywało 0% a do większości zakrętów do hamowywałem jak na suchym. Pierwsze wypadniecie to próba wyprzedzenia Roberto po wewnętrznej i już wtedy wiedziałem, że jest coś nie tak w tym zakręcie. Chociaż wiedziałem jak tam jest ślisko popełniłem ten błąd jeszcze kilka razy, a raz fajnie synchronicznie z Lucasem. Nie wiem jakim cudem na mecie strata wyniosła tylko 8 s. Tak samo jak większośc jechałem na 3 x WT i po wyścigu uważam, że i tak to było lepsze rozwiazanie jak zmiana na WP. Najlepszym momentem było wyprzedzenie Gustawa na ostatnim okr. przed samą metą. hehehe
Gustaw

Postautor: Gustaw » 02 kwie 2014, 12:39

piotras nie znam ciebie 0.039 paczałem na ripleja wygrałeś o spliter przedniego zderzaka napiszę coś o wyścigu jak będę miał chwilę kałuże byłu superanckie nie spotkałem się z takim efektem jeszcze a te 0% było ok tor był suchy na lini jazdy cały wyścig na WT na dwa pity było pięknie walczyłem nawet o 1st :D kocham monze :D
no i uciszyłem szfagrów widzieli mnie tylko na starcie hłehłehłe :D
fanti79

Postautor: fanti79 » 02 kwie 2014, 17:57

Hahahahaha Gustawo to ten mój prezent urodzinowy dla Ciebie hahahahaha

A tak na poważnie to gratulacje i to wielkie za piękną walkę jaką mieliscie. Ja przez te moje zbyt częste wyjazdy ostatnio nie przygotowałem się zbyt dobrze a do tego złą taktykę obrałem bo przy pierwszym zjeździe do PITu po pierwsze mniej dotankowałem ale chyba zbyt dużo mniej a po drugie zmieniłem na pośrednie opony z nadzieją że do czasu zjazdu do następnego PITu zacznie ostro lać i zmienie na deszczowe. Niestety moja intuicja zawiodła i źle obrana taktyka spowodowała 3 razy PIT. Ogólnie i tak jestem bardzo zadowolony bo miałem kilka bardzo interesujących chwil a sam wyścig był bardzo ciekawy.

Gratuluje Wam pudła i pięknej rywalizacji. Bravo !

Wróć do „SERIA GT300 - WIRTUALNEWYSCIGI.PL - ZAKOŃCZONA”