Wyścig długodystansowy GTPL WRL GTL

Organizatorzy - koledzy: Gustaw i Catani_123.

Moderator: Catani_123

Gustaw

Re: Wyścig długodystansowy GTPL WRL GTL

Postautor: Gustaw » 25 mar 2014, 9:53

Na chłopski rozum Adam i Seb przetłumaczcie nam jak wyglądała sprawa ogólnego DC i na przykład dc tylko jednego zespołu. Jak wyglądał restart i straty itd.

Tak o autach myślę bo nawet jak pojedziemy ze 3 zespoły po 2-3 osoby zespół to nie ma co kombinować myśleliśmy o klasykach itd.
Ale zostaje nam tak naprawdę kalsa GT LeMans i LMP i wyścig tylko w jednej klasie.
Na pewno uszkodzenia ciężkie, ABS na 1 reszta off, pytanie co ze zużyciem?

Pozdrawiam
Rasta4889
Moderator
PSN-ID: GTPL_Rasta4889
Kontroler: Logitech G27
Numer_na_torze: 29

Postautor: Rasta4889 » 10 kwie 2014, 7:23

Tez bym sie pisał na taki wyścig jak najbardziej ;)
Rasta4889
Moderator
PSN-ID: GTPL_Rasta4889
Kontroler: Logitech G27
Numer_na_torze: 29

Postautor: Rasta4889 » 25 kwie 2014, 11:00

Czyżby kolejna inicjatywa długich wyścigów umarła w zarodku?:( mam nadzieje ze nie! Gustaw - co do zużycia to skoro mieli byśmy jechać te 24 h to raczej normalne,tak tylko proponuje :) no i jednak chociaż ta trakcje na 1 Max :P ja jestem z śląska i fanti79 jeśli to sa te rydultowy kolo rybnika to mogli byśmy razem jechać :D

Trzeba pobudzić ten temat,skoro na moja propozycje za mało chętnych to chociaż to nam uda sie zrobic.
fanti79

Postautor: fanti79 » 25 kwie 2014, 11:28

Pinki też jest ze śląska a dokładniej 5 km ode mnie, i tak to są te Rydułtowy obok Rybnika. Ja nadal jestem chętny tylko termin wymyślić i jakieś zasady. Coś więcej detali. Niestety nie mam teraz na tyle czasu aby przypilnować wszystko od A do Z
GTPL_Plotnik
Moderator
PSN-ID: GTPL_Plotnik
Kontroler: DFGT
Numer_na_torze: 1
Kontaktowanie:

Postautor: GTPL_Plotnik » 30 kwie 2014, 6:15

Gustaw pisze:Na chłopski rozum Adam i Seb przetłumaczcie nam jak wyglądała sprawa ogólnego DC i na przykład dc tylko jednego zespołu. Jak wyglądał restart i straty itd.

Tak o autach myślę bo nawet jak pojedziemy ze 3 zespoły po 2-3 osoby zespół to nie ma co kombinować myśleliśmy o klasykach itd.
Ale zostaje nam tak naprawdę kalsa GT LeMans i LMP i wyścig tylko w jednej klasie.
Na pewno uszkodzenia ciężkie, ABS na 1 reszta off, pytanie co ze zużyciem?

Pozdrawiam

Sprawa DC wygląda tak - z racji, że w GT6 wszystko możliwe każdy ma możliwość ukonczenia wyścigu. Wystarczy DC jednej załogi i jest "czerwona flaga", czyli kończymy aktualne okrążenie i zatrzymujemy się za linią start/meta do komunikatu organizatora o wyjściu z toru.
Rozłączony team miał 15 minut na powrót do lobby. Gdy wrócił następował restart z zachowaniem przejechanych okrążeń tzn. kolejności ukończenia ostatniego okrążenia.
Załoga, która miała DC nie miała zaliczonego okrążenia na którym ją rozłączyło, czyli -1 lap.
W gridzie do restartu kolejność wg. całkowitego przejechanego dystansu od startu wyścigu.

Straty się zerują, liczą się okrążenia i w przypadku tej samej ilości, kolejność przejechania linii mety po czerwonej fladze.

Na mecie wyścigu tak samo - łączne okrążenia, straty czasowe na tych samych okrążeniach nie są liczone. Jak w rzeczywistości.

Zużycie oczywiście normalne, bo ma być realistycznie.

Nad kontrolą dystansów itp. pomagał np. Livestream

PS. Jest już wstepne info o CORE Nurburgring 24 Hours 2015 :D
Dostalismy też trofea za wyścig :)

http://www.gtplanet.net/forum/threads/c ... 15.307895/
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 30 kwie 2014, 20:08

GTPL_Plotnik pisze:Dostalismy też trofea za wyścig