W8- Motegi-Autobacs Garaya-26 okr.(07.04.)-Lista startowa

Organizatorzy - koledzy: Gustaw i Catani_123.

Moderator: Catani_123

Catani_123
Moderator
PSN-ID: WRL_CATANI
Kontroler: Pad
Numer_na_torze: 55

Re: W8- Motegi-Autobacs Garaya-26 okr.(07.04.)-Lista startow

Postautor: Catani_123 » 08 kwie 2014, 0:38

Wyniki:

1. GTL_Roberto
2. jaskiniowiec1995
3. GTPL_oldboy1957
4. GTL_subaru
5. pnabor
6. GTL_Pinki
7. GTPL_Gustaw
8. GTL_FALO
9.WRL_CATANI
10.killroy3078 (kara -5pozycji)
11.CINEK__89__pl (kara - DSF)
Obrazek
piotras
PSN-ID: piotras_GT
Kontroler: T300

Postautor: piotras » 08 kwie 2014, 1:36

Mnie wyrzuciło na Kwali(zrobiłęm 3 pomiarowe okr.) i tak jak u Fanti, zwis konsoli w poczekalni. Po resecie informacja o sprawdzanie błędów, tyle tylko, że ja anulowałem kółkiem i nie musiałem czekać kilkunastu minut.
Po starcie zapowiadał się fajny wyścig, choć spadłem z 2 na 4 pozycje przez minimalny falstart. Garaya to moja ulubiona fura gt300 i jechało mi się mega. Po tym jak odrobiłem 2 pozycję(po błędach subaru i jaskiniowca) widzę ledwo ratującego się od spina Roberto. Wykorzystałem to i awansowałem na 1 pozycje. Tak się tym podjarałem, że na wyjściu za szykaną robię mega błąd i łapie spina 360* i ponownie 4 pozycja. Po chwili znowu odzyskałem 2 i gonię Roberto, który chyba stracił tempo bo zyskałem w każdym sektorze. Pozostałem dłużej o 1 okr. i wyjechałem za nim ze stratą +/- 2 s. Zapowiadała się fajna walka i niestety po 11 okr DC. Szkoda, ale to co najciekawsze czyli jazda Garaya przed pit stopem(po to już nie to samo, zupełnie traci tą agresywność) mnie nie ominęło.
Gustaw

Postautor: Gustaw » 08 kwie 2014, 10:32

Fanti łączę się z Tobą w bólu :(
Może na to wszystko też jakiś wpływ miał pacz też nie wiadomo może lepiej przekładać wyścig o dzień po paczach itd.

Pinki znów byliśmy cały czas w kontakcie jak nie zderzakowym to lusterkowym miałem nerwa że po Twoich błędach na początku nie wyprzedziłem ciebie f*** dostało się tam Tobie jobów dobra jazda na drugim stincie zaraz na początku na 6 zakręcie na pełnym gazie wypadam z tarki łapię piach i rozwalam prawy przód wtedy ze skręconą kierownicą po jakieś 70 stopni uczę sie na nowo auta po 2-3 kółkach trace tylko około sekundy na kółku.
Wtenczas odrabia do mnie straty Falo i gonimy razem na złamanie karku Różowego który to wyraźnie zwolnił, ta gonitwa z licznymi błędami powoduje to iż o mały włos p**** kłak falo nie wyprzedził mnie na ostaniach szykanach na prostej S/M.
Znów indygriendy potrawy było dobrane po mistrzowsku Jarek i z wami było pysznie. Szkoda mi Jarka jeszcze i łączę się w bólu z Fantim raz jeszcze i Piotrasem ( nie masz przypadkiem WIFIrifi bo to jest ból w tej grze).
A Aleks znowu z Tobą wygrałem oł jech :D teraz przy zielonym stoliku hłehłehłe :D

Pozdro będę po 22 dziś może coś postawię na trening.

Wróć do „SERIA GT300 - WIRTUALNEWYSCIGI.PL - ZAKOŃCZONA”