DYSKUSJA OGÓLNA

GTPL_Bart

Re: DYSKUSJA OGÓLNA

Postautor: GTPL_Bart » 14 wrz 2014, 13:15

Teraz przydałaby mi się asertywność Czarka, albo Oldboya. Panowie zaliczyć start kasperkowi i ostatnie miejsce, czy nie?
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 27

Postautor: GTPL_NG » 14 wrz 2014, 13:29

Nie, nie zaliczaj takiego startu! To nie pierwsza osoba, która miała awarię sprzętu!
Kasperek nadrobi jeszcze i pokaże na co Go stać!
:całus:
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 14 wrz 2014, 18:35

Kasperek nie może mieć zaliczonego startu, bo w wyścigu nie wystartował. To była jego decyzje, spowodowana jego problemami technicznymi które mogły, ale nie musiały mieć wpływu na jazdę innych. Rozumiem to i szacun za taką postawę, ale w klasyfikacji wyścigu ująć go nie mogę. Gdyby wystartował i go wywaliło choćby na pierwszym okrążeniu, wtedy byłby w wynikach wyścigu na ostatnim miejscu i wyścig miałby zaliczony wraz z punktami za ostatnie miejsce.
Przy okazji chciałem zapytać jakie wyniki bierzesz pod uwagę Bart ? Czy te ze zdjęć po wyścigu, czy te z wyników oficjalnych ? Bo te drugie są czasem inne niż na zdjęciach, choćby dlatego że widnieją w nich kierowcy których nie ma na zdjęciu z wynikami po wyścigu.
kasperkasperek
Moderator
PSN-ID: GTPL_Kasperek
Kontroler: sixaxis,driving force GT

Postautor: kasperkasperek » 14 wrz 2014, 18:51

no ale panowie z drogiej strony namawiacie kogos do startu w tym momencie pomimo lagow, na formojacym tez wystartowalem i zderzylem sie z bartasem ktory na mnie spadl z nieba DOSLOWNIE , mi nie zalezy na punktach u profesora, a na statystykach mojich wystapien ,czyli mialbym juz 3 starty ale jeden bez puntow poprostu nie ukonczenie wyscigu dlatego przenioslem temat tutaj ,
tak jak mowie bylem i chcialem jechac tylko z przyczyn technicznych nie moglem , tak jak w realu podczas startu np wybuch silnika wykloczyl by kierowce , to start bym mial zaliczony ale bez punktow ,a mi chodzi tylko do zaliczenia statystyk .
a wiec wychodzi na to ze abym miec zaliczony start musial bym wystartowac zniszczyc byc moze wszystkim wyscig (a tak by sie skonczylo bo lagi byly super mega ) to wtedy pomimo wielkiej dezaprobaty byscie mi to zaliczyli , ja pojechalem qwali, i okrazenie formojace na ktorym mialem od razu 3 wypadki nie roszajac z miejsca ,z walasnej dobrej woli zrezygnowalem i jescze mi tego nie zaliczycie ,to nie fer :cry:
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 14 wrz 2014, 19:01

Dzięki Oldboy za odpowiedź.
===========================
Zawsze biorę pod uwagę tylko wyniki oficjalne po rozpatrzeniu protestów i ewentualnych karach. Jeśli jest taka sytuacja że w jakimś wyścigu nie brałem udziału (co w tym roku rzadko się zdarzało :) ), to porównuję wyniki oficjalne ze zdjęciami, bo nieraz się zdarza tak że niektórzy w trakcie rezygnują, albo ich rozłącza i w oficjanlych wynikach ich nie ma. Wtedy zawsze mają zaliczone ostatnie miejsce, bo zaczęli, a nie skończyli. Swoją drogą rozłączenia traktuję jako "winę" zawodnika, bo jakbym nie zadbał o sensownego neta to bym nie startował w wyścigach ;)
===========================
Dobra kasper spokojnie :) Twoja determinacja zostanie doceniona ;) Rozumiem że zamierzasz walczyć o udział w WM2014 że tak zależy Ci na tej jednej aktywności?
kasperkasperek
Moderator

Postautor: kasperkasperek » 14 wrz 2014, 19:04

no to nastepnym razem trza leciec z lagami , a jak sie nie chce to stanac w picie i przelonczyc na mecz - to sugerojesz ?

==================

tak zalerzy mi bo zaczolem z wami od nie dawna i liczba 22 to sporo i chce aby kazdy organizator wiedzial ze jak sie zapisuje to wystartuje
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 14 wrz 2014, 19:12

Ok, super :ok: Naprawią Ci internet i już taka sytuacja się nie powtórzy, więc proponuję zamknąć ten wątek. Nie możesz organizatorów wyścigów obwiniać za to że coś u Ciebie się popsuło :)
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 14 wrz 2014, 19:15

Bart-as pisze:Teraz przydałaby mi się asertywność Czarka, albo Oldboya.
Panowie zaliczyć start kasperkowi i ostatnie miejsce, czy nie?
Jestem za tym, by start zaliczyć.

Byłem tam na wyścigu i czytałem Wasze uwagi i pytania do Niego.
Dla mnie Kasper stał na starcie i zgasł mu samochód. Wystartował
w wyścigu, ale sprawy techniczne skazały go na ściągnięcie pod żółtymi
flagami do pit stopu.
kasperkasperek
Moderator

Postautor: kasperkasperek » 14 wrz 2014, 19:18

GTPL_CZARUŚ pisze:
Bart-as pisze:Teraz przydałaby mi się asertywność Czarka, albo Oldboya.
Panowie zaliczyć start kasperkowi i ostatnie miejsce, czy nie?
Jestem za tym, by start zaliczyć.

Byłem tam na wyścigu i czytałem Wasze uwagi i pytania do Niego.
Dla mnie Kasper stał na starcie i zgasł mu samochód. Wystartował
w wyścigu, ale sprawy techniczne skazały go na ściągnięcie pod żółtymi
flagami do pit stopu.

dokladnie tak bylo :j:
bartas ja nikogo nie obwiniam , poprostu pytalem i powiedzialem jak to widze hehe
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 14 wrz 2014, 19:23

Bart-as pisze:... porównuję wyniki oficjalne ze zdjęciami, bo nieraz się zdarza tak że niektórzy w trakcie rezygnują .... Wtedy zawsze mają zaliczone ostatnie miejsce, bo zaczęli, a nie skończyli.

Tu bym się zastanowił, bo jak ktoś sam rezygnuje z dalszej jazdy to niby czemu ma mieć zaliczony start ? Co innego "wykopani". Oni by chcieli jechać ale problemy techniczne i to czasem nie własne, nie pozwalają im na ukończenie wyścigu.

Bart-as pisze:Swoją drogą rozłączenia traktuję jako "winę" zawodnika, bo jakbym nie zadbał o sensownego neta to bym nie startował w wyścigach

Tu się mylisz, bo w większości wypadków jakość neta "wykopanego" nie ma nic wspólnego z "wykopem". Sam jestem szczęśliwym posiadaczem jednego z najlepszych łączy na forum, a "wykopy" też mi się zdarzają. Dlatego ja nigdy "wykopanego" żadną "winą" nie obarczam, bo wiem że on sam ma na to najmniejszy wpływ.

Czarek, w/g mnie kasperek nie stanął na starcie wyścigu po awarii samochodu po kwalifikacjach. W serii GT startu nie ma zaliczonego, a czy uzna mu ten start Bart do klasyfikacji, to już sprawa Barta.

Wróć do „SUBIEKTYWNA KLASYFIKACJA KIEROWCÓW NASZEGO FORUM TGP GT6 2014 - POWERED BY Bart-as”