Protesty

Organizator - kolega Oldboy1957.

Moderator: oldboy1957

robertocdx
Moderator
PSN-ID: GTL_Roberto ; RobertoCDX
Kontroler: G27 logitech
Numer_na_torze: 77
Kontaktowanie:

Re: Protesty

Postautor: robertocdx » 24 sty 2015, 19:49

Lol faktycznie dziwne, od strony sayana lag, od strony domana sayan wypycha go. Zaznacze ze na tym nawrocie dzialy sie cuda, co tam niektorzy wyrabiali :)
Bierz mnie Żywcem...Tyskie też może być.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 24 sty 2015, 21:01

MikosZabijakos pisze:Wyścig 1 okrążenie 11 wojto1504 udaje fretkę i uszkadza mi prawy przód.

Na mojej powtórce nikt z was nie doznał w tym zdarzeniu uszkodzeń (tak to jest z powtórkami w GT6), ani też Mikos nie stracił pozycji, bo wojto odpuścił po kontakcie. Do kontaktu doszło zarówno z powodu lekkiego wyrzucenia wojta po najechaniu na krawężnik ale w większym stopniu po nietypowym w tym miejscu zakrętu odpuszczeniu gazu i przycięciu do wewnętrznej przez Mikosa. Wojto po rozpoczęciu tego manewru nie mógł już zareagować na to, co zrobił Mikos i nie było w tym żadnej chęci faulu czy wypchnięcia Mikosa.
Decyzja - zdarzenie wyścigowe - bez kar.

ADIKF1 pisze:Wyścig 2 okrążenie 6 zakręt w lewo na most wojto1504 dojstaje w tylni zderzak i mnie wyrzuca z linii , żadnej próby oddania pozycji .

Uderzenie w tył ADIKA przez wojto, po którym ADIK wylatuje na trawę. Wojto odjeżdża i nie oddaje nieprawidłowo zdobytej pozycji.
Decyzja - kara dla wojto1504 (+ 30 sek.)

doman70R pisze:Protest na GTL_Sayan
Wyścig 2 okrążenie 4 sektor 2 uszkodzenie auta

U mnie też widać wyraźnie, że to lag domana doprowadził do uszkodzeń. W każdym razie nieważne czyj był lag i tak nie mamy na to żadnego wpływu.
Decyzja - sprawca nieznany - bez kar :D

I ode mnie.

W1, okrążenie 4. Ostrzeżenie dla wojto i hansa oraz prośba o większą rozwagę na torze.

W2, końcówka 2 okrążenia. Wojto popełnia błąd, ścina przedostatni zakręt, wpada w lekki poślizg przez co wytraca prędkość. Jadący za nim doman, piter, Darek i inni, mając większą prędkość próbują go wyprzedzić po lewej przed wjazdem na s/m. Gdy wyprzedzał go drugi w kolejności piter, wojto nie zachowując należytej uwagi zbyt mocno skręcił w lewo i doszło do kontaktu z piterem. Uszkodzony prawy tył u pitera i lewy przód u wojto. Jeśli piter złoży protest, będzie dodatkowa kara dla wojto. Jeśli nie, tylko ostrzeżenie.

Ostrzeżenie dostaje także Mikos za wielokrotne ścinanie szykany i jazdę poza obrysem toru. Kolejna taka jazda zakończy się karą.
wojto1504
Moderator
PSN-ID: wojto1504
Kontroler: dualshock3
Numer_na_torze: 23

Postautor: wojto1504 » 25 sty 2015, 17:12

Z W2 przyjmuję wszystkie pretensje na klatę chociaż kontakt z ADIKF1 na moim filmie nie jest dobrze widoczny i w wyścigu nie odczułem puknięcia.
Wyglądało to na zblokowane koła ale sorki ADIKF powinienem oddać Ci pozycję.
W W1 na Hansa po kontakcie czekałem pulsując gazem aż mi się pokaże na ekranie i się pokazał ale za blisko mnie. :n2:
Jak komuś popsułem wyścig to przepraszam
ale najwięcej pretensji może mieć do mnie FALO
przez moja szarżę on stracił pozycję na rzecz Killroya, który to wykorzystał.
A W2 nie miałem żadnych uszkodzeń. :(
Ostatnio zmieniony 25 sty 2015, 22:18 przez wojto1504, łącznie zmieniany 1 raz.
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 25 sty 2015, 17:28

wojto1504 pisze:A W2 nie miałem żadnych uszkodzeń.

U mnie na powtórce miałeś i właśnie dlatego, że takie jaja są na powtórkach, z karami czekam do zgłoszenia protestów i sam z własnej inicjatywy nie podejmuję żadnych kroków, bo to co widać u mnie, mogło się w ogóle nie zdarzyć pomiędzy zainteresowanymi.
killroy 3078
PSN-ID: killroy3078
Kontroler: G 29
Numer_na_torze: 78
Kontaktowanie:

Postautor: killroy 3078 » 25 sty 2015, 18:43

Odnoszac sie do swojej jazdy oczywiście byla dosc nie rozważna ale te stuki puki innych zawodnikow doprowadzily mnie do szalu przepraszam ze nie wystartowalem w W2 ale emocje siegnely zenitu oczywiscie jezeli popsulem komu kolwiek wyscig to przepraszam i w takim razie kara nalezy mi sie jak w morde strzelił wiec przyjme ja z czystym sumieniem i obiecuje ze kolejne wyscigi pojade zdecydowanie bezpieczniej i rozwazniej :) pozdrawiam
kasperkasperek
Moderator
PSN-ID: GTPL_Kasperek
Kontroler: sixaxis,driving force GT

Postautor: kasperkasperek » 30 sty 2015, 15:09

Hehe, a tak wpadłem poczytać i hymm Old stworzyles ring hehehe
Dobrze rywalizacja musi być ;)
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 21 lut 2015, 0:07

R4-W2 pierwszy prawy zakręt drugiego okrążenia. Wg mnie Oldboy wchodzi za ostro pod prawy łokieć. Ja muszę szeroko objechać łuk i tracę czas, oraz pozycję uważając na Oldboya. Bardzo nieostrożna jazda. Panie sędzio proszę o rozpatrzenie mojego protestu :)
ADIKF1
PSN-ID: ADIKF1
Kontroler: T500

Postautor: ADIKF1 » 21 lut 2015, 10:41

W1 4 okr. 4 zakręt GTPL Bart wyprzedzanie poza torem .
oldboy1957
Moderator

Postautor: oldboy1957 » 21 lut 2015, 12:36

Bart, faktycznie było trochę za szybkie wejście ale cały czas trzymałem wewnętrzną zostawiając Ci 3/4 szerokości toru po lewej. Kontaktu nie było, a mogło do niego dojść gdybyś zacieśnił wejście w zakręt. Nie zrobiłeś tego i chwała Ci za to. Pozycji nie straciłeś nie licząc oczywiście wyprzedzenia przeze mnie :) Myślę że to nawet nie incydent wyścigowy, a rzecz całkowicie normalna w takich wyścigach. Jeśli uważasz że zostałeś poszkodowany i należy mi się jakaś kara, to wyznacz sędziego do przeanalizowania sytuacji i wydania wyroku. Nie będę się odwoływał :)
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 21 lut 2015, 13:47

Oldboy kara to nie bardzo, ale upomnienie sam sobie możesz dać :)
Przyznaj że poszedłeś na "wariata", chyba że miałeś pewność że tam jest już przyczepnie i zdołasz wyhamować? 3/4 toru to ja Tobie zostawiłem, bo widziałem w lusterku że lecisz ostro, a do tego pisk opon bardzo dobrze słyszalny w słuchawkach :)
=================
ADIKF1 pisze:W1 4 okr. 4 zakręt GTPL Bart wyprzedzanie poza torem .

ADIK nie pamiętam sytuacji. Widocznie byłem zmuszony :) Oldboy na pewno obejrzy i da znać co ze mną zrobić?
ADIK mogę Ci gwarantować że premedytacji w tym nie było :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2015, 15:47 przez GTPL_Bart, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „PUCHAR VOLKSWAGENA - 2015 - ZAKOŃCZONY”