RUNDA 3 - AKADEMIA GT 2014 (GT-R NA MOUNT PANORAMA)

GTPL_Artur
PSN-ID: GTPL_Artur
Kontroler: sixaxis,G27

Re: RUNDA 3 - AKADEMIA GT 2014 (GT-R NA MOUNT PANORAMA)

Postautor: GTPL_Artur » 24 maja 2014, 10:12

nie przesadzaj....pierwszy zakręt prawie pod kątem prostym a wchodzimy w niego ile?100-120km/h
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 24 maja 2014, 11:59

GodISmE pisze:Co za q.... zart. Moj MPS lepiej sie trzyma drogi na cywilnych Advanach niz ten
niby GTR na sportowych oponach. Nie no, porazka. Arkadowa zabawa. Have fun.
To dopiero teraz "kapnąłeś", że w ogóle ściganie, i gdzie indziej i tu - jest "have fun" :jwink:?
Inaczej przecież to nie ma sensu, a już szczególnie przed monitorem, czy TV.
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 24 maja 2014, 12:57

Szymon,przecie to normalne,ze w GT jest inny rodzaj gripu niz w realu.Czesto wracam z trasy na skroty przez taka bardzo malo uczeszczana droge i robie sobie tam OS moim firmowym ducato.Przycinalem do wierzcholka przy 140km/h i odsrodkowa zaczela mnie wyrzucac na zewnatrz,ale opony bez trudu zlapaly grip.A sila byla taka ze czulem jak mi kichy sie przemieszczaja z lewa do prawa :D
A wyrrzucalo mnie dlatego tak ze musialem lapac grip bo strasznie krzywy asfalt byl i kola tracily kontak z podlozem na moment,dlatego mialem malego pietra :D.Podbilo mnie na fałdzie poprostu.
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Numer_na_torze: 27

Postautor: GTPL_NG » 25 maja 2014, 1:22

Śmiechu warte!!!
Jak można zrobić taką błazenadę?!? Takie piękne auto i tor fajny, szybki, a trzeba jechać autem 4x4 jak po jakimś dziwnym sznurku gumowym! Nawet nie wiem, jak to określić?! (może jazda po korku lub tartanie???... :roll: ) Znalazłem 10 minut i chęć (bo przecież ciekawość mnie zżera, jak będzie wyglądała runda finałowa) na przejażdżkę i zdołałem zrobić dwa czyste kółka, szkoda gadać. Ci ludzie nie mają pojęcia o ściganiu i jeździe samochodem w ogóle!!!
Mogło być tak pięknie..
To jest tak, jak powiedział “klasyk” o kampanii wyborczej do PE,
cyt. “do dupy”... :klaszcze:
Ostatnio zmieniony 25 maja 2014, 19:32 przez GTPL_NG, łącznie zmieniany 2 razy.
:całus:
Gawron88
Moderator

Postautor: Gawron88 » 25 maja 2014, 1:55

Kazdy ma takie same warunki.Wkurzajace to jest to fakt,ale co zrobic.

A ze nie maja pojecia o wielu sprawach to tez prawda.Mogli by chociaz umozliwic edycje wygladu furmanek.

BTW: ja teraz kabrioletem jezdze bo gorąco,odpalam wiatrak i wiatr we włosach :D
Volenti non fit iniuria

GodISmE
Moderator
PSN-ID: GodISmE1
Kontroler: G25

Postautor: GodISmE » 25 maja 2014, 16:20

Gawron, ja tam supercara nie mam, moj MPS jest co najwyzej szybkim dupolotem. Ale ma obnizone zawieszenie, naped 4x4, balans prawie pol na pol i na oponach yokohama advan sport duzo lepiej sie drogi trzyma. Widzialem tego GTR na zywo wczoraj na moto show w krakowie a za trzy tygodnie bede takim jezdzil po Silverstone. Powiem ci pozniej jaka jest roznica miedzy ta pseuda symulacja a prawdzimym GTR-em.
Ng, O tych karach za wjechanie na tarke to nawet nie pisalem, no commet po prostu lol
Obrazek
Gawron88
Moderator

Postautor: Gawron88 » 25 maja 2014, 17:41

No a ja Ci pisałem ,ze dostawczak Fiat Ducato tez sie lepiej trzyma drogi :D.

A najlepsze jest to ze w realu Iveco Daily o dlugosci 7metrow lepiej sie sklada w zakrety niz Vectra C z 96roku xD.Jadac Vectra myslalem,ze z zakretu wylece :D
Volenti non fit iniuria

GodISmE
Moderator

Postautor: GodISmE » 26 maja 2014, 8:56

A no tak, nie skumalem :jlaugh: Mialem tez napisac dupowoz a nie dupolot, hehe. Ale dupolot tez moze byc :)
Obrazek
Krissu81
PSN-ID: Krissu81
Kontroler: dualschock3, driving force GT

Postautor: Krissu81 » 26 maja 2014, 13:40

A mi się podoba. Tor jest super, szukanie linii i poznawanie koncepcji przejazdu jest rewelacyjne.
Jechałem go po raz pierwszy, znam go tylko z TV, więc każde kółko dawało mi coś nowego.
Jak się auto prowadzi? Nie wiem, nigdy nie jeździłem GT-R po Bathurst :D

Panowie, mam wrażenie, że za dużo gracie, dlatego to narzekanie :D
Jak usiadłem na 3 godzinki po 2 tygodniach przerwy, to frajdy było sporo. Każde kółko to nowe doświadczenia. Dla mnie rewelka.

Co do linii/ tarek.
No serio, nie kumam w czym macie problem, wg mnie jest to zrobione lepiej niż kiedykolwiek. W czasówce powinno karać za każdy milimetr i tak tu robi. Jedziesz po czarnym i tyle. Mi to zupełnie nie przeszkadza, może raz czy dwa mi wykasowało kółko.

O trudności próby niech świadczy fakt, że praktycznie nie da się jechać z włączonymi kreskami znajomych, a co śmieszniejsze, jak już się z nimi jedzie to widać, że każdy jedzie zupełnie inaczej - inną linią i techniką.
GodISmE
Moderator

Postautor: GodISmE » 26 maja 2014, 16:18

Sam tor jest swietny, jesli ktos na nim wczesniej nie jezdzil w gt6 to bedzie mile zaskoczony. Ja sam bylem kiedy pierwszy raz pojezdzilem na nim fura gt3. Az wybaczylem nawet chwilowo Kaziowi wszystkie niedociagniecia w gt6. Niektore konfiguracje torown samochodow, ustawien I opon sie w gt6 sprawdzaja, inne nie. To jest niestety duzy bol w tej grze. Trzeba pozniej kombinowac jak to obejsc lub sie "nauczyc" tych sztucznych ograniczen.
Ta niewidzialna nitka jest tu dobrym przykladem - ile czasu musisz zmarnowac I okrazen zrobic zeby sie jej nauczyc? Jest tez niekonsekwentna z tego co sie zdazylem zorientowac.
No I te linie I nazwy znajomych. Po cholere to, tylko przeszkadza. Jak sie to g...o wylacza? Podobno sie da - kolejny przyklad niekonsekwencji, mozna by dlugo wymieniac.
Obrazek

Wróć do „ARCHIWUM - AKADEMIA GT 2014”