FINAŁ AKADEMII GT 2014 - SILVERSTONE (29/07-06/08)

mirek954
PSN-ID: dawniej mirek954, teraz GTPL_LITECOIN
Kontroler: df GT

Re: FINAŁ AKADEMII GT 2014 - SILVERSTONE (29/07-06/08)

Postautor: mirek954 » 09 sie 2014, 23:26

Tak jest mistrzu :)
Ja będę czekał jak na Mikołaja i prezenty kiedy byłem mały hehe
A tak ogólnie to fajnie żeby ktoś zrobił jakiś porządny wywiad, artykuł może nawet z Kamilem, no z pewnością z osobami które mają porównanie SIM do rzeczywistości.

Tak sobie też myślę oglądając głupkowate Vlogi na youtube, typu gramy w coś tam, czy jakieś gadanie o "życiu", a w kobiecym wydaniu o kosmetyckach, żwiązkach statata.

No myślę, że zrobienie Vloga przez osobę, która do czegoś w ściganiu doszła, np finały GT Academy to byłoby coś. Ja na pewno bym taki vlog z chęcią oglądał. To raz, dwa,m że jest ogromna grupa odbiorców jeśli chodzi o ściganie. Począwszy od dzieciaków skończywszy na takich starych dziadkach jak Oldboy z naszego forum.

Śledzę starania "naszych kierowców" na uzyskanie środków na ściganie, ogólnie pozyskanie sponsoringu i mimo ciekawych pomysłów ciężko to wygląda. Co innego, gdyby to było popularne. Stąd polecam Youtube :)

Teraz ludzie z nudów potrafią ogladać wszystko. Jak coś jest ciekawe i dobrze się tego słucha to kosmos, popularność ogromna. Bogusia z M3 zna co trzeci Polak :)
Burneika i "pakowanie" mi sie przypomniało. Dzięki niemu w PL kulturystyka stała się o wiele popularniejsza. Nie no, wiele takich przykładów jest.
Kamil wygląda na wygadanego, usmiechniętego, człowieka który przyciąga swoją osobą nawet przypadkowe osoby. Ja to bym chciał takie vlogi o ściganiu wirtualnym, rzeczywistym. Kurde bajer by był.
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 10 sie 2014, 9:30

fkkamil pisze:Jutro bardzo chętnie, dzisiejszy wieczór jest dla mnie:)

Ja też czekam i boję się zarazem ;) :)
Czempion
Moderator
PSN-ID: Czempion
Kontroler: DFGT
Numer_na_torze: 45

Postautor: Czempion » 10 sie 2014, 10:58

Kamil, napisałem Ci PW :) Odpuśćcie sobie wszyscy wyszukiwania jakiegoś niepotrzebnego kontekstu w każdym moim napisanym słowie, bo uwierzcie mi, że nie jestem tego typu osobą i mam dużo lepsze rzeczy do roboty niż hejtowanie. Wiem, że wielu osobom nie spodobała się akcja z eliminacjami i już nie będę po raz setny przypominać o zerowej reklamie ze strony PlayStation/Nissan (a o walce o świadectwo od końcówki maja do połowy czerwca nie będę wspominać, chyba że ktoś specjalnie chce skan ocen ;) ), jednak w TYM momencie chyba ma to teraz najmniejsze znaczenie.

Jeśli wcześniej tego nie doczytałeś albo nie określiłem tego (czasami zapominam co ja jadłem wczoraj na obiad, a co dopiero to, co napisałem rok temu) - dla mnie pokazałeś mega klasę już od krajowego finału, a co dopiero w Anglii i od początku sądziłem, że z Twoim doświadczeniem masz duże szanse to wygrać. Jedyne czego mogę Ci pozazdrościć i napisać o tym, że wraz z Maćkiem mieliście możliwość pojechania do Anglii, jazdy na prawdę szybkimi wozami i to, że macie co wpisać w CV bo tak jak wielu z nas - sami tak byśmy chcieli i to chyba jest normalne ;) Ale to nie jest powód bym miał Ci jakoś dogryzać, bo niektórzy od jakiegoś czasu mają takie podejście do mnie :)

A co do Maćka, to przypadkiem wyczytałem oficjalne info z notatki GT Academy o jego odpadnięciu i tak wyszło, że ja pierwszy o tym napisałem, a równie dobrze mógłby to ktoś inny napisać i to już nie by było "dogryzanie się" :) Przypadku Pawła nawet nie pamiętam, czy ktoś mi na PW napisał i potem napisałem na forum, ale to, że przekazuje najzwyklejszy fakt a nie plotkę to jest dogryzanie?

Tak czy siak - jeszcze raz gratki za to, co osiągnąłeś i nie tylko ja chcielibyśmy Ciebie zobaczyć w jakiejś profi serii wyścigowej.
https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia moich poczynań za prawdziwym kółkiem!
pnabor
PSN-ID: pnabor
Kontroler: kierownica z Żuka

Postautor: pnabor » 10 sie 2014, 12:01

Wydaje mi się ale mogę się mylić - chodzi tu o to że odpadnięcie kolegi z Akademii GT podałeś z szybkością światła na forum a info o eliminacjach na żywo w Polsce nie raczyłeś poinformować forumowiczów tylko siedziałeś cichutko, a to jest podejrzane dla większości.

Trochę luzu, mniej ciśnienia z Twojej strony na Academię, bo to obraca się przeciw Tobie, a zawsze może się znaleźć ktoś nie znany i z umiejętnościami Kamila i znowu zaliczysz wtopę przy następnej Academii.

Jak by co powodzenia w jeździe w zawodach w których bierzesz udział.
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 10 sie 2014, 12:12

NG odpowiadam na twoje pytanie-miałem!!!!.... pod okiem :ha: Kiedyś dostałem kamieniem i taka p.... mi narosła,ze hoho,a w dotyku miało to troche gumową konsystencje :D

Ale gratuluje znajomosci rynku :diabeł3: :klaszcze: :rolll:
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
mirek954
PSN-ID: dawniej mirek954, teraz GTPL_LITECOIN
Kontroler: df GT

Postautor: mirek954 » 10 sie 2014, 13:02

A wy się nadal spinacie, tłumaczycie. Echh

Panowie, już po ptokach :) Koniec akademii w tym roku.
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 10 sie 2014, 14:00

Końca Akademii GT już nie będzie nigdy :jsmiley:. Skończył się tylko obóz na Silverstone i to tylko
dla Europejczyków, bo właśnie są tam teraz finały GT-A International Race Camp 2014.
https://www.flickr.com/photos/gtacademy ... 300294544/

Przeczytałem kiedyś słowa Kamila na simracing.pl, które bardzo mi się spodobały.
Niech to będzie wstęp, do tego co napisze sam Kamil, którego proszę, by nie oszczędzał
Gran Turismo, tylko odpowiedział Wam na pytanie zupełnie swobodnie i szczerze.
Wbrew pozorom np. ja, nie jestem tu by kochać GT, ale by się tu ścigać, bo dla mnie
to idealne i najciekawsze miejsce (jedyny pełen świat) i to za najmniejsze pieniądze.

Post z 23-12-2013 roku z godziny 15:34 - http://simracing.pl/forum/523509-post261.html.

Mariusz, odnośnie Twojego postu z GT academy.
Wg mnie nieważne jaki sim. Jeśli jesteś szybki to tylko dlatego, że wiesz jak być szybkim.
Wiesz gdzie szukać setnych i w każdym simie w tych samych miejscach je znajdziesz.
Fizyka jest z grubsza podobna w każdym sim/simcade, jednak dla nas najważniejsze są
te niuanse w kinematyce, których oczekujemy w tych najbardziej realistycznych tytułach.

Jeśli jeździłem prawdziwym samochodem, to później zasiadając do sima mam
ogromną nadzieję, że ten sam uślizg w simie będzie wyglądał i przede wszystkim
CZUŁ się tak samo jak w rilu.

Jeśli liczby się zgadzają ale jakoś średnio odnosi się to do rzeczywistości pod względem
feelu to ja tego nie kupuje. Dla mnie sim ma symulować, uczyć nawyków, przewidywania
tego co stanie się za sekundę, dawać uczucie rzeczywistości. Jeśli tego nie daje to równie
dobrze można go wrzucić do worka z nfs bo tak naprawdę nie uczy niczego.
GodISmE
Moderator
PSN-ID: GodISmE1
Kontroler: G25

Postautor: GodISmE » 12 sie 2014, 20:47

GTPL_CZARUŚ pisze:Post z 23-12-2013 roku z godziny 15:34 - http://simracing.pl/forum/523509-post261.html.

Mariusz, odnośnie Twojego postu z GT academy.
Wg mnie nieważne jaki sim. Jeśli jesteś szybki to tylko dlatego, że wiesz jak być szybkim.
Wiesz gdzie szukać setnych i w każdym simie w tych samych miejscach je znajdziesz.
Fizyka jest z grubsza podobna w każdym sim/simcade, jednak dla nas najważniejsze są
te niuanse w kinematyce, których oczekujemy w tych najbardziej realistycznych tytułach.

Jeśli jeździłem prawdziwym samochodem, to później zasiadając do sima mam
ogromną nadzieję, że ten sam uślizg w simie będzie wyglądał i przede wszystkim
CZUŁ się tak samo jak w rilu.

Jeśli liczby się zgadzają ale jakoś średnio odnosi się to do rzeczywistości pod względem
feelu to ja tego nie kupuje. Dla mnie sim ma symulować, uczyć nawyków, przewidywania
tego co stanie się za sekundę, dawać uczucie rzeczywistości. Jeśli tego nie daje to równie
dobrze można go wrzucić do worka z nfs bo tak naprawdę nie uczy niczego.

Czy tylko ja widze kompletna sprzecznosc miedzy 1-szym akapitem a pozostalymi? Moze dlatego Czarku tak ci sie GT podoba? ;) Zartuje tylko, nie przejmuj sie. Pod 2-gim i 3-cim moglbym sie podpisac.

Przykra sprawa z tym GT Academy. Potwierdza to tylko to o czy pisalem juz dawno - idea super ale wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. Juz na etapie eliminacji gdzie trzeba jezdzic dryftem i wykorzystywac rozne triki w tej grze, a teraz sie jeszcze okazuje ze w samych konkurencjach na zywo sa takie fakapy. No coz, po Ordonezie marketing zaczal wygrywac z idea :(

PS. A propos GT6 versus real life, juz tez na tym forum pisalem bo jezdzilem GTR-em po Silvie International. Jest jak gawron napisal: dmuchana lalka vs. Real p****! Looooool
......
sorry Czarek ale przeginasz z ta cenzura! To tak jakbyś ocenzurował słowo p**** lub m***** :nie-nie:
......
Obrazek
Obrazek
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 12 sie 2014, 22:18

Hehehe,Godie,nie ma sensu,ja Czarkowi pisałem,ze cenzuruje słowo kotek :D-nie pomogło xD.
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
GTPL_NG
Moderator
PSN-ID: GTPL_NG_27
Numer_na_torze: 27

Postautor: GTPL_NG » 12 sie 2014, 22:33

Czarku!!!
To “p****” też mi wykropkowałeś?... :o :roll:
Specjalnie już użyłem takiego milusińskuego wyrazu, by dzieci nie bulwersować, a Ty mi taki numer wykręcasz?!... :lol nie:

Ktoś pomyśli, że klnę, jak szewc! :o
:całus:

Wróć do „ARCHIWUM - AKADEMIA GT 2014”