POSTY (W KAŻDYM DZIALE TAKIE SAME) PRZENIESIONE Z DZIAŁU WMP I INNYCH

Przechowalnia i magazyn tematów.
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

POSTY (W KAŻDYM DZIALE TAKIE SAME) PRZENIESIONE Z DZIAŁU WMP I INNYCH

Postautor: oldboy1957 » 17 lut 2017, 21:12

Witamy na naszym forum!
Nie ma tu właścicieli. Kilka osób stara się tylko by był porządek i szacunek dla przeciwnika z toru.
A że jest to pusty frazes i nikt o nic się tu nie stara, a administrator już od dawna udaje wystraszonego strusia, więc tylko tutaj możesz znaleźć takie posty.

badds pisze: No sytuacja jest jasna, Szybki był w........ za W1

badds pisze: Każda próba ataku na mnie kończyła się kontaktem (dohamowaniem na mnie, to jest k..... jakiś żart).

badds pisze:to jest k...... żart, koleś we mnie się wpieprza cały wyścig i ma k..... problem, ze ja pojechałem równie agresywnie co on, bez przesady do c...., to jest WYŚCIG, a nie j..... RALLYCROSS.

badds pisze:Bawi mnie to, jak bardzo patrzysz na mnie z góry, wytłumacz mi, jakim musiałbym być c.....

badds pisze:nikogo nie blokowałem, spadaj na drzewo

badds pisze:Oczywiście, że mogę usuwać Twoje posty w moim dziale odnośnie serii, w której nie uczestniczysz, nie widzę w tym nic złego. Nawet jeżeli wychodzi ze mnie dzieciak, mam to gdzieś. Ty zachowujesz się jak imbecyl, więc nie będę z Tobą prowadził rozmowy tyle.

badds pisze: No to s......, nie będziemy płakać, póki nie przestaniesz się zachowywać tak, jak się zachowujesz to pij jakąś meliske, czy coś.
Się od mojej osoby, czy Okyego o......., bo jesteś j....... dziadem, który myśli, że zjadł wszystkie rozumy świata i wszystko mu wolno.
W....... mam w ciebie, najlepiej się obraź i stań w kącie zasrany gamoniu, nara z fartem.
Wielki jesteś figofagot co ci wszystko wolno i myślisz, że ktoś to będzie akceptował? Taki c.... gostek, nie jesteśmy bandą frajerów, za to ty jesteś frajerem i taka prawda. Ciągle p......... farmazony, a przychodzi co do czego, to k..... nie masz nawet jaj przyznać się do błędu, bo cie w ego uderzy. Kombinator i cwaniaczek to cie opisuje gostek, dodam manipulator i ktoś kto zjadł wszystkie mózgi i świata, i od razu wychodzi oldboy. Robisz z siebie durnia, wszędzie wpychasz swój nochal i jeszcze p....... głupoty takie do Oky'ego. Gościu, ktoś ci w końcu zamknie jadaczkę i będzie płacz. Chciałeś w......... Freda, a to Fred w....... ciebie, co? Może podamy ci chusteczki, żebyś miał w co się wysmarkać, po porządnym płaczu. P...... sobie jaki to ja jestem cham i inne gówno, ale nie p..... mi o wychowaniu gostek, wiem swoje i robię swoje, a jakiś frajer nie będzie mnie d......, a tym bardziej "kolegów". Myślisz, że twoje wpisy uchodzą płazem? Ja to sobie notuje gościu, wszystko, kiedy obrażasz mnie, czy Okyego, czy Renansa. Oni ciebie nie obrażają(no raz Renans), a ty dalej w najlepsze. Działasz mi srogo na nerwy, dawno tak podk......... nie chodziłem, wchodzę na 4um widzę mądrości i wypociny oldboya, to mi się na wymioty zbiera.
P...... cie, tylko kłapiesz dziobem. Nie chcesz dalej jeździć to nie jeździj, nara. Będzie żal po wielkim mędrcu z Hanysowa.

Oky 2525 pisze: pofatyguje się do Hanysowa, stanę przed Tobą, przedstawię się i dostaniesz po ryju, że zrobisz kupe na rzadko w portki, a małżonka będzie miała problem z dopraniem Twoich kaleson.

Oky 2525 pisze:Zapewniam też, że groźba zostanie spełniona.

Więc piszcie śmiało, co wam tylko ślina na język przyniesie, bo to jedyne takie miejsce w świecie simracingu, gdzie wszystko wolno :)
Oky 2525
PSN-ID: Oky 2525
Kontroler: Kontroler
Numer_na_torze: 25

Re: C3 - PRÓBA CZASOWA - ZASADY I DYSKUSJA

Postautor: Oky 2525 » 17 lut 2017, 22:09

Oldboy - jeśli uważasz, że Ty jesteś w gronie osób, które starają się o porządek i szacunek dla przeciwnika z toru, to jesteś w wielkim błędzie.
Próbujesz wszystkich oszukać, gdyż to jest ewidentna PROWOKACJA i czepianie się Czarusia. Czyżbyś chciał i jego wygryźć.
Do wszystkich - PROSZĘ NIE REAGOWAĆ NA PROWOKACJE OLDBOYA.

Wróć do „ARCHIWUM FORUM”