R1 - Tsukuba Circuit (12.07.16)

Wyścigi w klasie 400-430PO. Organizatorzy - koledzy: Laker i GTPL_Bytkuba.

Moderatorzy: Bytkuba, laker

laker
Moderator
PSN-ID: laker81gt
Kontroler: GT force

Re: R1 - Tsukuba Circuit (12.07.16)

Postautor: laker » 13 lip 2016, 8:24

No faktycznie Old tez to zauwazylem ale tu raczej chodzi o to ze wytraciles go z rownowagi na zakrecie I potem popelnil blad,samo pukniecie chyba nie postawilo nissana bokiem :-)

U mnie bylo bez kolizji fajnie sie poscigalem z Mariuss I Jaskim eclipse chyba nieco wolniejszy na prostej od mojej hondy a znowu alfa gtv na zakretach cieniutko :) ,a I tak wyprzedzic trudno . Chyba poraz pierwszy w zyciu utknalem za Jaskiniowcem tracac na okr. 1,5sek. Ale za to mialem kompana do scigania , z poczatku myslalem ze Jaski calkiem swiruje I wciska gaz do polowy ,teraz juz wiem ze ta alfa cienka na zakretach ale ze nasz najlepszy driver bedzie ostatni to w zyciu bym nie pomyslal.
Sorki Szybki za zamulke przy dublu :-) nie wiedzialem ze az tak cie spowalniam w lusterku caly czas byles 10-15metrow I pomyslalem ze jak wychaczysz moment to wezmiesz I wyprzedzisz :-) ale nie bylo tam latwo ;)

Musimy innaczej wykonywac taniec deszczu bo tak nie dziala :/

No i to zuzycie wcale nie takie straszne na 9 trzeba zjezdzac do pitu
viki_pawel
Moderator
PSN-ID: viki_pawel
Kontroler: T300
Numer_na_torze: 77

Postautor: viki_pawel » 13 lip 2016, 9:18

Wyscig super wkoncu jechalem tylnym napedem za mało sie zużywały opony. I deszczu brakowało
jaskiniowiec
Moderator
PSN-ID: jaskiniowiec1995
Kontroler: DFGT

Postautor: jaskiniowiec » 13 lip 2016, 13:09

Nie pamiętam kiedy ostatnio byłem najwolniejszym kierowcą na torze :). Było nawet fajnie, udało się pomęczyć paru kierowców ;). Dobrze że nie padało, super że zużycie opon nie wpływa na konkurencyjność różnych napędów :ok:.
Retney
PSN-ID: GTPL_Mariuss/Retney
Kontroler: Driving Force GT/DS3
Numer_na_torze: 42

Postautor: Retney » 13 lip 2016, 14:33

Byłem przekonany, że tym autem będę zamykał drzwi w tym wyścigu, ale okazało się, że nie jest aż tak źle :) Bardzo trudny tor do wyprzedzania, a w dodatku mój dobór auta mi nie pomógł. Eclipse jak na przód napęd na zakrętach zachowywał się całkiem dobrze, czego niestety nie mogę powiedzieć już o zachowaniu na prostej, czuć było mase tego "spyder'a" i na prostej zostawałem z tyłu i tak przez ponad 10 minut nie byłem w stanie wyprzedzić Jaskiego, nawet przy szybszym wyjściu z zakrętu, Jaski na prostej uciekał :D Zmiana taktyki, wjazd do pitu szybciej, by podkręcić tempo i nie "tracić" czasu za Jaskim, ale 2 okr później i Jaski w picie, przez co nie udało się podciąć i kolejny raz trzeba było szukać sposobu, pojawili się dublujący, postanowiłem podpiąc się zaraz za jednym z nich (chyba Bart w peugeocie) i wykorzystać moment dublowania Jaskiego, udało mi się, choć atak był dość agresywny ;). Potem wydawało się, że uda mi się spokojnie dojechać już na 10 miejscu, a tu Laker radzi sobie z Jaskim i strasznie szybko do mnie odrabiał, na szczęście nie starczyło mu czasu i pod presją musiałem jechać już tylko 3 okr. Super walka i jak na losowy dobór aut, wyszło całkiem fajne ściganie :ok: można powiedzieć, że zrobił się podział na klasy jak na LeMans :lol:
Krakers1986
PSN-ID: Krakers1986
Kontroler: Dualshock3
Numer_na_torze: 11

Postautor: Krakers1986 » 13 lip 2016, 14:50

oldboy1957 pisze:
Krakers1986 pisze:Old obejrzałem powtórkę i muszę stwierdzić, że to niestety Ty przyczyniłeś się do mojego spina.

Ja też obejrzałem swoją i trochę inaczej to wygląda niż u Ciebie, bo kontakt był o wiele słabszy. Ale taki urok powtórek :) W każdym razie przepraszam. Jednak bardziej do spina przyczynił się wciśnięty przez Ciebie gaz do podłogi niż nasz kontakt. Gdybym trafił Twoje auto w tył, to wtedy spin byłby moją zasługą. Trafiliśmy się przodami, więc bardziej ratowałem Cie przed spinem niż go powodowałem :ha:

Wystarczyłoby samo przepraszam. Jeśli tak masz ratować to odsyłam to zasady Hipokratesa.
Obrazek
GTPL_Bart

Postautor: GTPL_Bart » 13 lip 2016, 19:53

Dzięki wczorajszemu wyścigowi udało mi się wyleczyć z "kompleksu Tsukuby", czyli od początku mojej jazdy na forum wygrać na tym torze :D Dziękuję Laker za tą możliwość :D
To nic że miałem zdecydowanie najszybszy samochód... jestem już zdrowy ;) :lol:
Spodziewałem się więcej po pięciu samochodach i ich kierowcach ale jak się okazało nie stanowiły żadnego zagrożenia. Teraz moja kolej na bycie dublowanym :D
Do następnego :macha:
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 13 lip 2016, 20:41

Krakers1986 pisze:Wystarczyłoby samo przepraszam.

Wystarczyłoby, gdybym czuł się winny Twojego spina. Czuję się winny kontaktu z Twoim autem i za to przepraszam bez żadnego "ale". Sam spin to już Twoja "zasługa", więc za niego nie przepraszam :f: :ha:
Krakers1986 pisze:Jeśli tak masz ratować to odsyłam to zasady Hipokratesa.

Oryginalny tekst Przysięgi Hipokratesa w tłumaczeniu:

Przysięgam Apollinowi lekarzowi i Asklepiosowi, i Hygei, i Panakei oraz wszystkim bogom jak też boginiom, biorąc ich za świadków, że wedle swoich sił i osądu [sumienia] przysięgi tej i tej pisemnej umowy dotrzymam.
Swego przyszłego nauczyciela w sztuce (lekarskiej) na równi z własnymi rodzicami szanował będę i dzielił będę z nim życie, i wesprę go, gdy się znajdzie w potrzebie; jego potomków miał będę za braci w linii męskiej i sztuki tej uczył ich będę, gdy zechcą się uczyć, bez zapłaty i pisemnej umowy; na piśmie jak też ustnie wiedzę całą i doświadczenie swoim własnym synom i synom tego, który uczył mnie będzie, jak też uczniom, którzy umowę tę podpisali i się przysięgą tą, jako lekarskim prawem związali, przekażę, lecz nikomu więcej.
Zdrowy tryb życia i sposób odżywiania się zalecał będę wedle swoich sił i osądu, mając na względzie pożytek cierpiących, chroniąc ich zaś przed szkodą i krzywdą.
Nigdy nikomu, także na żądanie, nie dam zabójczego środka ani też nawet nie udzielę w tym względzie rady; podobnie nie dam żadnej kobiecie dopochwowego środka poronnego.
Czyste i prawe zachowam życie swoje i sztukę swoją.
Nigdy nikomu nie usunę kamieni moczowych przez cięcie (pęcherza), lecz odeślę każdego do ludzi, którzy z zajęciem tym są obeznani.
Do któregokolwiek z domów wnijdę, wejdę dla pożytku cierpiących; obcy mi będzie rozmyślny występek, jak też każda inna nieprawość, zwłaszcza czyny lubieżne na ciałach kobiet i mężczyzn, nie tylko wolnych, lecz i niewolników.
Cokolwiek przy leczeniu albo też poza leczeniem w życiu ludzi ujrzę lub usłyszę, czego ujawniać nie można, milczał o tym będę, za świętą tajemnicę to mając.
Jeżeli więc tej swojej przysięgi dochowam i jej nie naruszę, niech zyskam powodzenie i w życiu, i w sztuce, i sławę u wszystkich ludzi po wsze czasy; jeżeli zaś ją złamię i się jej sprzeniewierzę, niech mnie wszystko przeciwne dotknie.

Wprawdzie nic tam nie ma o ratowaniu przed spinem ale będę się starał ze wszystkich sił :V:
MaLmO_83
PSN-ID: MaLmO_83
Kontroler: Trustmaster T300
Numer_na_torze: 83

Postautor: MaLmO_83 » 14 lip 2016, 8:25

[color=#0080FF]Przysięgam Apollinowi lekarzowi i Asklepiosowi, i Hygei, i Panakei oraz wszystkim bogom jak też boginiom, biorąc ich za świadków, że wedle swoich sił i osądu [sumienia] przysięgi tej i tej pisemnej umowy dotrzymam.
Swego przyszłego nauczyciela w sztuce (lekarskiej zamieniasz na kierowcę wyścigowego i masz sens) na równi z własnymi rodzicami szanował będę i dzielił będę z nim życie, i wesprę go, gdy się znajdzie w potrzebie; jego potomków miał będę za braci w linii męskiej i sztuki tej uczył ich będę, gdy zechcą się uczyć, bez zapłaty i pisemnej umowy; na piśmie jak też ustnie wiedzę całą i doświadczenie swoim własnym synom i synom tego, który uczył mnie będzie, jak też uczniom, którzy umowę tę podpisali i się przysięgą tą, jako lekarskim prawem związali, przekażę, lecz nikomu więcej.

Jeżeli się mylę Krakers to mnie popraw.

Wróć do „MISTRZOSTWA PRODUCENTÓW - ZAKOŃCZONE”