AKADEMIA GT 2016 - TEMAT GŁÓWNY

GTPL_Bart

Re: AKADEMIA GT 2016 - TEMAT GŁÓWNY

Postautor: GTPL_Bart » 20 wrz 2016, 20:56

Gratulacje :b2: Super informacja i super samochody na testach :tak:
Powodzenia :k3:
GTPL_tomwek61
PSN-ID: GTPL_tomwek61/tomwek1961
Kontroler: T500RS+TH8A ; DS3
Numer_na_torze: 61

Postautor: GTPL_tomwek61 » 22 wrz 2016, 9:40

Graty Czempion i powodzenia
Trzymam kciuki :tak:
Obrazek
Czempion
Moderator
PSN-ID: Czempion
Kontroler: DFGT
Numer_na_torze: 45

Postautor: Czempion » 22 wrz 2016, 21:52

Hej wszystkim!

Jak komuś będzie się nudziło, to zapraszam do transmisji live z finałowego wyścigu o tytuł Mistrza Polski w którym biorę udział :)

Czarne BMW E36, nr 99 :) Wyścig jest w sobotę o 13:00 wg harmonogramu, a ja wsiadam tradycyjnie po połowie dystansu, czyli około 13:45.

Transmisja będzie dostępna pod linkiem: www.livemotorsport.tv :)

Popracowałem nieco z onboardami oraz z Assetto i wiem jak się poprawić i co mam do poprawy, żeby było jak najszybciej - nie ukrywam, że również celuję w wygraną w klasie :) Mamy lekki update samochodu, który powinien się dobrze sprawić m.in. pod mój styl jazdy, oraz będzie lekki upgrade mocy, więc będzie ciut łatwiej :)

Pzdr!
https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia moich poczynań za prawdziwym kółkiem!
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 23 wrz 2016, 10:46

:V: 99 :V:
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 23 wrz 2016, 20:57

Powodzenia Czemp. Niestety nie będę mógł oglądać. Czeka mnie układanie paneli podłogowych u dzieci :)
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 24 wrz 2016, 15:52

Wyniki wyścigu poniżej, a szczegóły liczę,
że opisze nam nasz Czempion :gw: (Damian Lempart).
Załączniki
w.jpg
Czempion
Moderator
PSN-ID: Czempion
Kontroler: DFGT
Numer_na_torze: 45

Postautor: Czempion » 25 wrz 2016, 23:17

Pozwole sobie skopiowac relacje, ktora pisalem do forum simrace.pl na ktorym przesiaduje, upalajac w AC z tamtejsza ekipa:) doslownie przed chwila wrocilem z Poznania i usiadlem do lapka. Z telefonu nie moglem napisac posta (wyskakiwal jakis blad MySQL) albo nawet nie moglem sie zalogowac.

W ten weekend mielismy Mistrzostwa Polski polaczone z FIA CEZ, czyli jakby nie patrzeć - Mistrzostwami Europy. W naszym wyscigu ogółem było 24 samochodów różnych klas (od Fiata SC po Lamborghini Huracana GT3), wiec ściganie było ciekawe.

W piątek mieliśmy kwalifikacje w których zajęliśmy trzecie miejsce w klasie w MP z minimalną strata do mocniejszego Clio, pierwsze Clio Cup na prostych bylo zdecydowanie szybsze i bylo to widać później w wyścigu (rauf wrzucil screena jak z nim walczylem na szatnie, ale później i tak mialem niebieska flage, wiec odpuscilem). Jak sie nie myle, jednocześnie w ME zajęliśmy 4. miejsce w kwalifikacjach na 12 aut, w generalce 11. miejsce. Pozycje to jedno, ale obydwaj mieliśmy takie tempo, ze spokojnie mozna bylo wywalczyc podium i w MP i w debiucie na ME.

W sobotę miałem jechać jako drugi. Po szybkim serwisie auta tuż po Pucharze IS CUP (niemalze zero czasu przerwy dla aut, a trzeba zmienić wszystkie kola, zatankować itp) poszedłem na grid aby wlaczyc kamere na wyścig (która chyba i tak sie wylaczyla...). Jak wyścig ruszyl to na spokojnie poszedlem sie przebrać i po chwili zrobilem sobie cappuccino, aby nie chciało mi się pic w czasie jazdy. Slysze podejrzanie podobny dzwiek silnika, wracam do boksu i widzę nasze BMW a obok niego uszkodzona opone po okolo 15 minutach jazdy. Nie ukrywam ze pierwsze co mi przyszło do głowy, to to, ze młody gdzieś przeszarzowal i skonczylo sie uszkodzeniem opony, ale nie widziałem wtedy streama. Mysl o przeszarzowaniu nie byla z zawiści, tylko juz na ostatnim wyścigu jak młody mial kolizje z Porsche, to zarzekal sie, ze to ono mu zajechalo droge. Onboard i stream mowil co innego, ale wtedy po wyścigu juz nie ruszalem tematu. Wiedziałem, ze juz jest niemalze po ptakach z dobrym wynikiem, ale mimo tego chcialem jechać swoje i MOŻE by się udało.

Mija polowa wyścigu, na pitstop szef wymyslil powrot auta do boksu na serwis, co dla mnie bylo bez sensu, bo trzeba bylo niepotrzebnie marnować czas a kierowca który wtedy jechal, nic nie wiedzial o tym, na czym straciliśmy jakies 20 sekund. Wyjechałem z pitlane, pierwsze kółko potraktowałem jako instalacyjne, zeby upewnic sie, czy rzeczywiscie z autem jest OK i na nastepne okrazenie jade ogniem. Albo wyprzedzalem inne auta, albo musialem puszczać potwory, ciągle coś się działo. Połowę dystansu (jak nie lepiej) jechalem za E30, które na prostych moim autem było mega trudne do wyprzedzenia przez roznice mocy i przelozenia, a na zakretach bylem zdecydowanie szybszy. Musialem liczyc na jego blad, bo jesli bym go wyprzedzil na hamowaniu, to jestem przekonany, ze skonczylo by sie to zblokowaniem kół i wylotem na brudna czesc toru lub niepotrzebna nikomu stluczke. Co innego moglo by byc przy tych samych osiagach napedu, ale trudno.

Staralem sie gnac momentami jak glupek, ale niestety tak sie wszystko ulozylo. Wyniku nie uwiozlem, jednak moja nagroda jest to, ze nabralem mega doświadczenie miedzy innymi przez ten wyścig ciągle tasujac sie z ludźmi. Wiem rowniez, ze potrafie znalezc tempo tak samo szybkie jakbym gral o rekord w Assetto czy w Gran Turismo, wiem jak obchodzic sie z oponami, jak ustawic auto, jak je wyczuć... i przede wszystkim - jak w pelni wykorzystać AC do treningu znajac roznice w jednym i w drugim, bo to jest na prawde swietny trening!

Wiem, ze dzieki temu sezonowi jestem gotowy na powazniejsze ściganie. Sezon skonczylismy na 3 miejscu w klasie, gdyby bylo jedno miejsce wyzej - mielibysmy druga pozycję w sezonie. Trudno :)

Wiecej napisze na spokojnie, po odespaniu tego :) . Dziękuję kazdemu, ktory z chcecia czyta moje wypociny lub trzyma za mnie kciuki, nawet jesli jest to tylko jedna osoba, chociaż raczej jest pare innych osob z tego forum (jak i rowniez z zaprzyjaznionego "Simrace.pl", wspomnianego wyzej) na których wsparcie moge liczyć i dla nich zawsze warto sie zalogować i napisać co i jak idzie :) pzdr!

Ps. Pomimo braku takiego wyniku na jaki człowiek liczył, to fajnie bylo usłyszec od ludzi ze srodowiska, ktorzy sa znacznie starsi i oblatani potworami, ze "zapie$/@&am, trzymam mega tempo ktore oni widza golym okiem i pomimo pierwszego sezonu nauczylem sie tego dzieki symulatorom" :)
https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia moich poczynań za prawdziwym kółkiem!
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 26 wrz 2016, 11:38

Dziękujemy Damian. Były emocje na żywo :diabeł3:.
Przyjemnie oglądać jak pasję zamieniasz w konkret na prawdziwym torze.
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 24 paź 2016, 14:13

Silverstone wcale nie zapomniało o Akademii GT.

GT Academy 2016 International Race Camp Weekend Recap
https://www.gtplanet.net/gt-academy-201 ... end-recap/

Obrazek
CZARUŚ
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 26 paź 2016, 14:46

GT Academy 2016 Final Race Live Stream Start