C11 - OSTATNIA PRÓBA CZASOWA - ZASADY I DYSKUSJA

Moderator: CZARUŚ

tmtk
PSN-ID: tmtkview
Kontroler: ds3

Re: C11 - OSTATNIA PRÓBA CZASOWA - ZASADY I DYSKUSJA

Postautor: tmtk » 16 cze 2017, 17:05

Mniej wiecej to co podal PL_S2-YBKI.
Sandbagging pochodzi od sand bag czyli workow z piaskiem czyli treningiem ze specjalnym obciazeniem (balastem), wiadomo wowczas ze wyniki de facto sa gorsze, ale na start wlasciwy obciazenie sie zdejmuje i jest odlot. W naszym kontekscie Twoj czas 21.4, duzo gorszy od Jimiego, a bardziej w zasiegu moim i Defcona mogl sprawiac wrazenie, ze lider byl spokojniejszy swojej przewagi. Natomiast przywalenie mlotem w ostatnim dniu zrobilo na mnie spore wrazenie.

Szkoda, Wal-deck, ze nie zrobiles tego czasu na Nurbie, nie wiem czym jechales, ale w przypadku 2J Twoja umiejetnosc jazdy w manualu dalaby Ci ogromne zyski w drugiej czesci okrazenia (za pierwsza karuzela). Ja wlasciwie wszystkie tamte zakrety mulilem na dwojce przy niskich obrotach (automat zbijal na jedynke na zbyt niskiej predkosci), wiec wyjscia i predkosci pomiedzy mialem tragiczne. Tam z wyjsciami na jedynce moznaby myslec o naprawde rewelacyjnym czasie...
piter__68
PSN-ID: piter__68
Kontroler: driving force GT

Re: C11 - OSTATNIA PRÓBA CZASOWA - ZASADY I DYSKUSJA

Postautor: piter__68 » 17 cze 2017, 10:01

Tmtk dzięki za wytłumaczenie tego angielskiego słowa na "s" choć nie do końca pasowało do mojej sytuacji :nie-nie: ale jak dobrze zrozumiałem to tak jakbym cały czas kręcił czasy na oponach SM a w ostatni dzień założyłem WT i była petarda :D .
Ale jak piszesz:
tmtk pisze:W naszym kontekscie Twoj czas 21.4, duzo gorszy od Jimiego, a bardziej w zasiegu moim i Defcona mogl sprawiac wrazenie, ze lider byl spokojniejszy swojej przewagi. Natomiast przywalenie mlotem w ostatnim dniu zrobilo na mnie spore wrazenie.

to trafiłeś w sedno i zastanawiam się co Ty tmtk w realu robisz że tak dobrze rozszyfrowujesz swoich przeciwników :jwink:

Wróć do „ARCHIWUM WMP GT6 - VIII ISEZON - 2017”