PRÓBA GP4 W TOKIO ZOSTAŁA ODWOŁANA

Turniej założył kolega Biesiadnik 15 września 2008 roku.

Moderator: Wal-deck

Grande
Kontroler: dualshock3

Re: TGP GT SPORT - PRÓBY CZASOWE GP4 - 4/5 (38 EDYCJA - "POLYPHONY DIGITAL RULEZ")

Postautor: Grande » 28 lis 2019, 12:20

Wal-deck - siemanko po przerwie.
Dawno nie grałem w gt, z powodów, które właśnie wymieniłeś. Najbardziej mnie jednak, ponad wszystko, denerwują te upgrady, które wcale nie polepszają sprawy, a powoli miejsce na dysku się kończy. Na dodatek po ostatnim nie mogłem odpalić w ogóle gry, więc pierdzielnąłem ją w kąt na prawie 2 miesiące. Ręce opadają. Teraz już się nic nie dzieje po aktualkach?
stoproo
PSN-ID: GeezyBB2
Kontroler: Dualshock 4 v2

Re: TGP GT SPORT - PRÓBY CZASOWE GP4 - 4/5 (38 EDYCJA - "POLYPHONY DIGITAL RULEZ")

Postautor: stoproo » 01 gru 2019, 17:12

Cześć, z góry przepraszam że w tym temacie, ale mam problem, odpaliłem wczoraj GTS, nowe, kupione w sklepie. Ściągnąłem na dzień dobry 60gb aktualizacji i niby wszystko śmiga, szkoła jazdy, gra na dwóch, szybkie wyścigi, ale jak wchodzę w kampanię i chce wziąść udział w wyścigu to pokazuje mi że mam pusty garaż (nawet w zawodach do których wystarczy mi to podstawowe auto - Focus st) oprócz tego zdobyłem kilka aut w szkole jazdy, gdy naciskam opcję warsztat nic się nie dzieje, a gdy chce kupić samochód wyskakuje błąd że garaż jest pełny.. mam najnowszą wersję 1.5 I stale podłączenie do neta, ktoś z Was miał podobny problem? Wiecie co zrobić?
Wal-deck
Moderator
Kontroler: DS3

Postautor: Wal-deck » 01 gru 2019, 18:01

Witam. Znowu aktualizacja eech, jakoś dałem radę, sprawdziłem czy może zrobiono coś z wynikami tej próby w Tokio :lol: (naiwny). Obejrzałem bodaj dwie powtórki z pierwszej trójki wyników i ... doszedłem do wniosku, że anuluję tę próbę w naszym turnieju, mam nadzieję, że nie macie żalu, nie jest to brak zaufania do podawania wyników w celu zaliczenia próby, po prostu uznałem, że po co to zamieszanie, skoro zaraz będzie kolejna i mam nadzieję normalna próba. Także 4 runda do powtórki, a 5 pojedziemy na dodanym do kamapanii legendarne SPA i tak zakończymy 2019 rok.

Pozdrawiam.
sebRem
PSN-ID: GTPL_sebRem sebRem
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 96

Postautor: sebRem » 01 gru 2019, 22:10

stoproo pisze:Cześć, z góry przepraszam że w tym temacie, ale mam problem, odpaliłem wczoraj GTS, nowe, kupione w sklepie. Ściągnąłem na dzień dobry 60gb aktualizacji i niby wszystko śmiga, szkoła jazdy, gra na dwóch, szybkie wyścigi, ale jak wchodzę w kampanię i chce wziąść udział w wyścigu to pokazuje mi że mam pusty garaż (nawet w zawodach do których wystarczy mi to podstawowe auto - Focus st) oprócz tego zdobyłem kilka aut w szkole jazdy, gdy naciskam opcję warsztat nic się nie dzieje, a gdy chce kupić samochód wyskakuje błąd że garaż jest pełny.. mam najnowszą wersję 1.5 I stale podłączenie do neta, ktoś z Was miał podobny problem? Wiecie co zrobić?

Na gtplanet o tym wczoraj już pisali. Spróbuj usunąć wszystkie savey do gtsport. Jak to nie pomoże to trzeba niestety czekać na patcha od pd.

Wróć do „TURNIEJ GRAND PRIX GRAN TURISMO SPORT - PRÓBY CZASOWE”