S1- GP11- Tokyo R246- Dyskusja.

Demonic
PSN-ID: D503406
Kontroler: DF-GT

Re: S1- GP11- Tokyo R246- Dyskusja.

Postautor: Demonic » 04 kwie 2011, 9:09

Na początku brałem aktywny udział w Serii GT - było super do czasu aż nie zapisałem się w potwierdzeniu obecności i od tego czasu nie jechałem.
W Super GT zapisuję się tylko raz i jazda.
Jak by była możliwość zmiany tego przepisu na pewno wzrośnie frekwencja.
Wiem, że potwierdzenie obecności miło ustalić ilu potrzeba hostów, ale system kto pierwszy ten lepszy też powinien się sprawdzić.
Co wy na to? - oczywiście od nowej serii.
Gustaw

Postautor: Gustaw » 04 kwie 2011, 9:33

a co za problem zapisać sie przed samym wyścigiem nawet z poziomu ps3 czy telefonu nie róbmy problemu z niczego tu jest zmienna frekwencja i fajnie jak ktoś chętny wpisze się na liste i wiadomo, że trzeba na kogoś jeszcze poczekać na starcie.
norbi_10
PSN-ID: norbi_10
Kontroler: G25

Postautor: norbi_10 » 05 kwie 2011, 14:38

Wcześniej niestety nie miałem czasu więc teraz w końcu napisze.
Dziękuje wszystkim za swój pierwszy wyścig w serii gt Gratulacje dla hakkyego.

Natalia, obrałem troszkę złą taktykę chcąc nie jechać do pitu. Dopiero jak kręciłem czasy po około 2 minuty zdałem sobie że lepiej było zjechać. No i coż zjechałem ale wtedy już było po wszystkim.:( ;)
SUMO
PSN-ID: arcadiush
Kontroler: DF PRO
Numer_na_torze: 33
Kontaktowanie:

Postautor: SUMO » 06 kwie 2011, 16:28

GTPL_CZARUŚ pisze:Pewnie ze względu na niepunktualność była tak mała frekwencja.
GTPL_FokkrDR1 pisze:Odnosze wrazenie, ze od paru wyscigow dobierasz samochod bardziej na chybil trafil. Nissanem Fairlady Z Version (Z33) po tuningu nie dalo sie na tym torze jezdzic - m.in. stad frekwencja...
Ja tam zawsze w niedzielę chętnie bym pojechał i będę jeździł w Serii GT nie ważne czym i gdzie :lol: ale ostatnio niestety ze ściganiem muszę się ograniczyć ze względu na kontuzje (naderwane ścięgna na meczu) prawej nogi ("się gra się ma") i nową (pozbawiającą mnie wolnego czasu) pracę. ;)
Obrazek

Wróć do „SERIA GT - PIERWSZY SEZON”