Wyścig nr.9 - 6.02..2012

Organizator - kolega Oldboy1957. 15 wyścigów wystartowało 21.11.2011 roku.

Moderator: oldboy1957

nick__t
PSN-ID: GTPL__nick__t / nick__t
Kontroler: momo

Re: Wyścig nr.9 - 6.02..2012

Postautor: nick__t » 07 lut 2012, 10:04

Darkmanpl pisze:Zobacz powtórkę, potem się odzywaj. Ja tak zrobiłem. Pozdrawiam.

No obejrzałam i...? Widze po Twojej radosnej jeździe że świetnie sie bawiłeś stwarzając na torze groźne sytuacje nie tylko dla siebie ale przede wszystkim dla innych. Dlaczego nie trenowałeś wcześniej tylko podczas wyścigu? Dlaczego masz w d...e że ja poświęciłam godziny na przygotowania?
Jako dublowany kierowca masz obowiązek wiedzieć kto za tobą jedzie i samemu jechać tak żeby nie było choć cienia ryzyka że popsujesz mu wyścig.
Wchodzisz w zakręt, zarzuca cię, wyjeżdżasz z trawy na linie wyścigową przed moją maske i twierdzisz że to moja wina bo wjechałam ci w bagażnik? Obrazek
Twoim obowiazkiem było jechać tak żeby nie popsuć wyścigu innym, sobie możesz robić co chcesz. Jak mnie ktoś dubluje to nie ryzykuje takiego wchodzenia w zakręt jak to zaprezentowałeś ty, tylko zwalniam i go przepuszczam, jasne?
Zdarzało mi się również popełniać błędy - ostatnio w Rzymie uszkodziłam Lelka, ale wtedy pisze do niego PW i przepraszam bo inaczej sobie tego nie wyobrażam. Różnica jest taka, że Lelek jechał na P1 a ja na P2, a tutaj zawodnik na P13 uczy się jeździć przed nosem tego z P2.
EOT
GTPL_Lamran
PSN-ID: GTPL_Lamran
Kontroler: G25
Numer_na_torze: 76

Postautor: GTPL_Lamran » 07 lut 2012, 10:15

Wyścig świetny, zauważam progres u siebie. Start mi wyszedł i przesunalem sie o 2 pozycje, mając cały czas w zasięgu wzroku Damiana, ale na zbyt wolne moje tempo, znaczy normalne moje, Damian odjechał a potem czekanie na Artura i Grega którzy z łatwością sobie ze mną poradzili. Po zdarciu opon PIT, jak stałem to wyprzedził mnie Dragon i Tomwek, jako ze oponki nowe były to szybko ich dogonilem z zaczęła sie zabawa na która zreszta liczyłem przed wyścigiem. Jak udało mi sie ich wyprzedzić (po walce) i pognac do przodu to zaliczałem d/c (chyba na 21 kolku)i było po zabawie :( Kolejny wyścig bez uszkodzeń i większych własnych błędów, chociaż to cieszy.
Darkmanpl
PSN-ID: Darkmanpl
Kontroler: Thrustmaster T500
Kontaktowanie:

Postautor: Darkmanpl » 07 lut 2012, 11:26

"Wchodzisz w zakręt, zarzuca cię, wyjeżdżasz z trawy na linie wyścigową przed moją maske i twierdzisz że to moja wina bo wjechałam ci w bagażnik?"

Nigdzie nie napisałem że to Twoja wina. Przeprosiłem Cię zaraz po wyścigu i teraz żałuje bo to co ty wypisujesz świadczy tylko i wyłącznie o Tobie.
Podniecasz się jakbym Ci rozbił prawdziwy samochód, nie zrobiłem tego specjalnie i nie czuje wyrzutów sumienia. Wyrzuciło mnie i tyle. Po co tyle dyskusji.
Inna sprawa że po takim zdarzeniu trzeba mieć jaja żeby kontynuować jazdę. To właśnie różni facetów od kobiet. :D
Oczywiście nie mam problemu że dubluje mnie kobieta czy mężczyzna czy może nawet 10 letnie dziecko. Jeżeli ktoś lepiej jeździ to fajnie.

Uwielbiam jeździć z ludźmi z tego forum, są trasy na których idzie mi nieźle są takie że nie daje rady. Staram się nie przeszkadzać innym i zjeżdżam jak ktoś mnie dubluje, czasem nawet do przesady.
Nie zawsze mam czas na treningi dlatego że mam rodzinę, pracuje itd... Czy to znaczy że nie mogę pojeździć z osobami z tego forum? Czytałem regulamin i nic nie pisze że trzeba być Robertem Kubicą żeby z kimś się pościgać.

Twoje wypowiedzi tylko powodują że zawsze jeżeli będę chciał wziąć udział w jakimś wyścigu sprawdzę najpierw kto się zapisał i jeżeli zobaczę że są tam osoby takie jak Ty, daruję sobie udział. Nawet jak będę bardzo przygotowany, bo przecież wszystko może się zdarzyć. Po co później się denerwować czytając takie teksty.

Kończę w tym momencie dyskusje i nie będę już odpisywał na Twoje posty.

Wszystkiego dobrego, pozdrawiam
Gustaw

Postautor: Gustaw » 07 lut 2012, 12:00

Weź się jeszcze obraź może co ?
Jak startujesz to masz znać regulamin możesz nie trenować nie jeździć każdy z nas ma może rodzinę może pracę może szkołę i inne obowiązki.

"Regulamin - Znajomość Obowiązkowa !"
W regulaminie jest jasno powiedziane jak wygląda powrót na trasę jak ma wyglądać dublowanie
"Zachowanie się na torze
b) jazda doprowadzająca do kolizji lub zagrażająca innym uczestnikom
h) wypychanie innych zawodników z ich linii jazdy
i) celowe nieustąpienie miejsca zawodnikowi dublującemu ( ignorowanie tzw. niebieskiej flagi )
j) każde inne zachowania łamiące zasady fair play"

I zasady CRC też nas obowiązują masz tu link http://pl.lfsmanual.net/wiki/Zasady_CRC
Chodzi o te ogarnianie tematu o zachowanie się na torze o nie psucie zabawy innym.

Pozdrawiam
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 07 lut 2012, 12:07

Zdarzenie wyścigowe to coś normalnego, ale komentarze do wyścigu,
które czytam w tym temacie nie pasują do tego forum.
Nie zmuszajcie mnie, by cenzura ;) objęła po raz pierwszy nie tylko wulgaryzmy.

Ja nie upominam, tylko przypominam, że o winie decyduje tu organizator Oldboy.
Na zgłoszenie zdarzenia wystarczy jeden post, tak jak i jeden post starczy
na przedstawienie racji drugiej strony. To wszystko - decyzje podejmuje organizator.

Kto później uzna, że decyzje są błędne, ten w każdej chwili może zrezygnować.
Na prywatne, słowne wycieczki zapraszam na PW.
Dragonkris77
PSN-ID: GTPL_Dragon
Kontroler: Driving Force GT

Postautor: Dragonkris77 » 07 lut 2012, 14:06

Gregorsan pisze:"To być może wyprzedziłbym Gregorssona" marzenia to piękna rzecz :) :) :D

Fakt, że źle policzyłem - skoro Twój czas pokazało, a mnie zabrakło ok 30 sekund to znaczy, że różnica była przynajmniej taka (a nie 15 sek, o których pisałem) - w każdym razie mój wypadek, wolna jazda i pit to spokojnie 30 sekund - byłoby blisko Gregorsson :D
tomekmarciniak
PSN-ID: doctor-048
Kontroler: momo logitech

Postautor: tomekmarciniak » 07 lut 2012, 15:10

Dla mnie wyscig tragiczny. Zachcialo mi sie przestawic ustawienia przed samym startem i nastapil ZONK!
Opony schodzily jak oszalale i nie umialem utrzymac tempa. Jednak trzeba poswiecic wiecej czasu na przygotowanie do wyscigu.
Generalnie wyscig byl fajny.
Gratki dla Lelka,Olda,Daraqa i przedewszystkim dla Damiana ze utrzymanie cisnienia i nie popelnienie bledu.

ps. Szkoda Moniki,bo jechala bardzo szybko. Monia,tylko zebys czasem nie rezygnowala ze scigania z nami...

pozdro
nick__t
PSN-ID: GTPL__nick__t / nick__t
Kontroler: momo

Postautor: nick__t » 07 lut 2012, 15:40

Darkman właściwie należą ci się przeprosiny. Masz sporo racji bo pierwszy punkt regulaminu mówi wyraźnie:

"1) Seria wyścigowa Clio Supercup jest zabawą której zasady określa regulamin, lecz jest tylko zabawą a nie walką na śmierć i życie."

Może faktycznie zbyt poważnie do tego podchodze. Wydawało mi się że takie poważne podejście daje motywacje do osiągania lepszych rezultatów i rywalizacji z najlepszymi zawodnikami. Niepotrzebnie jednak wymagam od innych zbyt wiele na torze. Mam nauczke, że tak jak w prawdziwym życiu trzeba brać poprawkę na innych użytkowników drogi ;) Przepraszam
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 07 lut 2012, 16:21

Dzięki Monika, to piękne co napisałaś. Właściwie to mnie uprzedziłaś bo chciałem napisać że najważniejszą zasadą w ruchu drogowym, nie tylko na ulicach ale i na torze, jest zasada ograniczonego zaufania. Bez jej stosowania w praktyce żadne regulaminy, przepisy czy inne zalecenia nie mają sensu:)
Zgadzam się również z Czarkiem, choć ja osobiście wolę czytać ostrzejsze wypowiedzi na forum niż oglądać zbyt ostrą walkę na torze i udowadnianie na nim czegoś komuś. Ale i tu nie możemy przesadzić bo nas Czarek wygwiazdkuje i poczujemy się na forum jak na czacie w GT5 :D
Nasze wyścigi to zabawa dla lepszych i gorszych kierowców i żeby wszyscy dobrze się bawili to musimy po prostu uważać na siebie nawzajem.

I żeby ostatecznie rozstrzygnąć wszelkie spory i nieporozumienia polecam :

1) Fabian i Darkman wyślą na adres domowy Moniki po bukiecie kwiatów. Jak to zrobią ? Nie moja sprawa :D
2) Monika przyjmie kwiaty i odwdzięczy się najwspanialszym uśmiechem jaki z pewnością ma w zanadrzu na takie okazje :)
Gregorsan
PSN-ID: GTPL_Gregor,Gregorsson
Kontroler: DFGT\G27

Postautor: Gregorsan » 07 lut 2012, 17:02

Dragonkris77 pisze:
Gregorsan pisze:"To być może wyprzedziłbym Gregorssona" marzenia to piękna rzecz :) :) :D

Fakt, że źle policzyłem - skoro Twój czas pokazało, a mnie zabrakło ok 30 sekund to znaczy, że różnica była przynajmniej taka (a nie 15 sek, o których pisałem) - w każdym razie mój wypadek, wolna jazda i pit to spokojnie 30 sekund - byłoby blisko Gregorsson :D

Widzę że nie dajesz za wygraną :D.Też lubię bujać w obłokach więc podejmuję rękawicę.Więc tam gdzie przewidujesz że byś był,mnie dawno już by nie było :D.Walczył bym w tym czasie o pudło ,jeśli by moje założenia wypaliły oczywiście :D.Potrafię sobie wyobrazić jeszcze że Lelek przesadza na moście i ląduje w wodzie :).Oldboy łamie pada , a ja o centymetry wygrywam z Darkiem swój pierwszy wyścig na GTPL :D :D.Przebij to !!! :D :D :D

Wróć do „CLIO SUPERCUP”